ohjauslukko

Onko tosta mihinkään onko kellään kokemuksia tosta?? onko siitä mihinkään ja oisko suositella jotain parempaa murto suojaa??

http://www.mc-scatter.com/catalog/product_info.php?cPath=22_28_29_707&products_id=184

Kiitoksia
1407
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sori kirjotus virheet ja toistaminen, hiukka väsyttää ja vähä vielä jussin juomissa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Grannar kirjoitti:

Onko tosta mihinkään onko kellään kokemuksia tosta?? onko siitä mihinkään ja oisko suositella jotain parempaa murto suojaa??

http://www.mc-scatter.com/catalog/product_info.php?cPath=22_28_29_707&products_id=184

Kiitoksia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu