Nopeastihan tuo aika loppujen lopuksi on mennyt.
http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1391556
Vapautuminen tiistaina?
6
2085
Vastaukset
- joopa joo
Ihan kamalan kiinnostavaa... :S
- Kahjo-Kustaa
Blaaahhh... Muija on 23 päivää kiven sisässä ja sen jälkeen sitä kohdellaan kuin sankaria. Ihan kuin Paris olisi kokenut paljon kovempia kuin kukaan muu...
http://www.cnn.com/2007/LAW/06/26/hilton.release/index.html- Nimimerkki
Muistasin että myös Outi Koski-Tascelottin kovaa kohtaloa surkuteltiin paljonkin. Mimmihän joutui jenkkilässä niin ikään kuukaudeksi vankeuteen oikeuden halventamisesta (lue. lapsenryöstöstä). Siis vähintäänkin aiheesta.
Silloin kirjoiteltiin siitä miten kovat jenkkivankilan olot ovat ja ettei kovapintainen suomalaisrikollinen kestä sitä. Noh, kukaan tuskin jaksoi kiusata jotakin outi tascelottillia, mutta Paris Hiltonia uhkailtiin suoraan jo etukäteen, että vankilassa sejase tulee ottamaan Parisilta luulot pois.
- Nimimerkki
Seurapiirikaunotar ei kuulu vankilaan sellaisesta pikkujutusta kuin kortitta ajo. Hyvä homma että mediasirkus on ohi, bilehile kesti sen kuin mies.
- Kesän parhaat bileet!
Amerikkalaisten raskaan synkkä kesäkuu kirkastui viime yönä. Vankilan viranomaiset itkivät. Paparazzit kuvasivat salamavalot räiskien. Ystävät ja lähiomaiset vuodattivat kyyneleitään. Laajat kansanjoukot hurrasivat...Paris on vapautunut!
TV-kanavat kertoivat ympäri USA:n mannerta uutisten lukijoiden ja katsojien pidätellessä onnen kyyneleitään, että...Paris on vapautunut!
Lukuisien kotiäitien ja lukuisien miesfanien pitkä odotus päättyi riemunkiljahduksiin keskiyöllä...Paris on vapautunut!
Ympäri USA:ta ilotulitusraketit valaisivat taivasta ja hetkeksi terrorismin uhka väistyi kansan mielistä. Tähtiliput nousivat salkoon...Paris on vapautunut!
Tupla W Bush istuutui valkoisen talon työpöydän ääressä lähimpien neuvonantajien seurassa. He nyökyttelivät ja hymähtelivät tyytyväisesti. Hetkeksi maailman suuret murheet väistyivät mielistä. Tupla W hieraisee silmäkulmiaan...Paris on vapautunut!
Samaan aikaan Presidentti Putin laatii pitkin hampain onnittelusähkeen Tupla W:lle iloisesta uutisesta. Minkäs teet, maailmanpolitiikka on sellaista...Paris on vapautunut!
Ympäri maapallon uutis-kanavat, lehdet kertovat pääuutisenaan ilosanomaa...Paris on vapautunut!- hehe..
hauska viesti:D No mut se on hyvä asia et Paris on istunut nyt tuomionsa ja toivottavasti oppii virheistään ja aloittaa ehkä uuden elämän?
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k512284Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖271204Aavistatko että moni tietää
Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut851042Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt55962Yritin saada
Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.11924- 68893
Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me128888vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos22803Kronikat..
Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu10793Täällä istun ja mietin
Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu49769