joko

alkaa lopettelemaan juhannuksen juhlintaa, vai pittääkö vielä juuva kaljaa?
4536
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kaikki pittää juua mitä on juomia hankkinu jussiksi. sitten voit lopettaa.

Äänestä
  • vielä 2x mäyräkoira juomatta

    Äänestä

kaljottelua, jos pystyt sitten lopettaa.

Äänestä

Eihän TOSI-juhlaa sovi lopettaa noin vain. Niin kauan kuin oma terveytes ja kuntosi kestää, hae olutta ja viinaa ja läpä sitä naamaasi.
Kärsi sitten elvyttyäsi, mikäli yleensä elvyt krapulasta.
Sydän ja maksa voivat pettää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


saapi kirjoitti:

alkaa lopettelemaan juhannuksen juhlintaa, vai pittääkö vielä juuva kaljaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu