Jäin pois taksista omakotitalon portilla. Lähdin raahaamaan laukkujani kohti piharakennusta, jossa tiesin Tapsan asuvan. Minua hiukan jännitti, kun olin näin yllättäen tulossa Tapsan luo juhannusta viettämään. Kuulin pihasaunasta vihdan läiskeen, josta arvasin hänen olevan jo juhannussaunassa. Jätin laukkuni eteiseen ja suunnistin saunalle pyyhe mukanani. Tapsan komea iäkäs kissa Kisuli loikoi laiskasti omenapuun alla, se vaan vähäsen vilkaisi minua. Tulin pukuhuoneeseen ja riisuuduin. Raotin saunan ovea varovasti. Tapsa seisoi oveen selin, huuhteli kasvojaan vedellä. Tulin hiljaa hänen taakseen ja kiedoin käteni hänen ympärilleen, painauduin tiukasti hänen selkäänsä vasten ja hän tunsi varmasti kovat nännini. Käteni liukui hänen vatsaansa alaspäin ja tavoitin hänen puolijäykän kalunsa jota hyväilin.
"Mitä ihmettä!" hän huudahti kääntyen minuun päin.
"Miten ihmeessä Marja olet täällä?" "Tuli niin ikävä sinua" vastasin. Samassa polvistuin hänen eteensä ja aloin nuolla Tapsan ihanaa kalua päästä pyörivin liikkein, tunsin miten se paisui ja tuli kovaksi käsittelyssäni. Aloin imeä sitä ja samalla hyväilin hänen pallejaan, nuolin ja imin niitäkin välillä, jatkoin jälleen kalun imemistä. Tapsan kehotuksesta kävin sitten nojaamaan lauteeseen pylly pystyssä. Kohta Tapsa työnsi kalunsa sisään märkään pilluuni yhdellä rajulla työnnöllä. Hän alkoi naida todella villisti ja rajusti, välillä hän veti kalunsa melkein kokonaan pois pillustani, sitten taas pyöritteli sitä sisälläni, välillä hän työntyi aivan pohjaan saakka. Voihkin ja huusin nautinnosta, pilluni kouristeli ja lypsi hänen kovaa kaluaan, kohta voihkin ja tärisin rajun orgasmin kourissa. Samalla tunsin miten Tapsakin tihensi tahtia, puristeli pakaroitani ja laukesi kovaa karjahtaen sisääni. Hänen kuuma spermansa suihkusi pilluni perukoille. Istahdimme raukeina alalauteelle vieretysten. "Olipas todella mukava juhannus yllätys" Tapsa sanoi ja suuteli minua hellästi suulle, hyväillen samalla rintojani...Juhannusyö oli jo pitkällä ennen kun vihdoin siirryimme Tapsan kotiin väsyneinä mutta onnellisina.
Ihana yllätys
T. tyttönen
0
29538
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1443641"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?722206Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p641938Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am971911- 191869
Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.91714Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171581- 791564
Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111370Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1251353