LR6-paristot?

Tiedättekö yhtään liikettä Turun seudulla, joka myisi kertakäyttöisiä LR6-paristoja?

Kiitos!
5664
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Lähin kauppa market tai mikä nyt sattuu olemaan on yleisin patterikoko nykyään.
Kaikki LR6 paristot on kerta käyttöisiä!
Toista on akut jotka voi ladata,on myöskin samaa kokoa olemassa.

Äänestä

tyyppi tää paristonkyselijä.
Sanasta sanaan sama kysymys toistunut
3-4 kk:n välein jo ainakin vuoden.
Joku pitää omaa hauskaa...

Äänestä
  • Aikamoinen trolli kyllä kun jaksaa aina kysellä tuota samaa.

    Äänestä

  • Ehkäpä kaikki ei muista tarkkaan mitä on joskus neuvottu, tai kaikki ei ole nähnyt niitä vanhoja viestejä.

    Itse en ole nähnyt kuin yhden tällaisen viestin täällä ennen, joten asiallinen kysymys.

    HUOMATTAVATI useammin kysytään miten saadaan valot vilkkumaan musiikin tahtiin, tai miten saadaan läppärin näytöstä pöytäkoneeseen näyttö...

    Äänestä

Multa on ennenkin turkulaiset turistit kyselly LR6 pattereita ja olen niitä heille paljonkin myyny. Sit ku ne on soitellu ja tilannu niitä lisää ni olen heltyny ja kertonu et sen LR6 patterin voi huoletta korvata esim: R6P, R6, UM3, Mignon, Stilo, AA, 15AU, L91, FR6 tai AM3
patterilla.
Se nyt vaan on niin että se kehitys saapuu sinne ruskohiiliseen turkuun vähän myöhemmin kuin muualle, koittakaa kestää, jonain päivänä saa niitä LR6 pattereita jopa Maskunshellinpaarista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mistä saa? kirjoitti:

Tiedättekö yhtään liikettä Turun seudulla, joka myisi kertakäyttöisiä LR6-paristoja?

Kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu