Haha, katsokaa :D

On tosi kyrpiintyneen näkönen tämä timpperlake

http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1392135

En tosiaan ihmettele, kyllä tämä heppu suoltaa sen verran vittumaista musiikkia, näkee suoraan tuosta pärstäkertoimesta, että vitutus menee suoraan sen musiikkiin :D

HAHAH!
51906
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Sellaista se on. Nämä multimiljonääri-popparit eivät osaa suhteuttaa asioita. He eivät millään pysty ymmärtämään, että fanit ja julkisuus kuuluvat siihen markkinakoneistoon, joka on heistä tehnyt pop-tähtiä. Ilman faneja ja julkisuutta ja niiden ympärille rakennettua rahatehdasta eli markkinointikoneistoa ei Timberlakella olisi rahaa, kalliita leluja ja Cameron Diazia ex-tyttöystävänä. Eikä varmasti kukaan tulisi pyytämään kadulla valokuvaan.

Mutta ehkä hänen egonsa on niin suuri, että hän oikeasti luulee kaiken saavuttamansa suosion ja huomion olevan kiinni vain hänestä itsestään ja hänen Erinomaisesta Ainutlaatuisuudestaan, ja että sama markkinointikoneisto ei voisi tehdä lähes kenestä tahansa nuoresta suurta tähteä.

Se on kumma juttu, että nämä popparit eivät tunnu käsittävän, ettei kenenkään ole pakko ryhtyä pop-tähdeksi. Tai jatkaa pop-tähtenä olemista, jos huomio tuntuu niin raskaalta, ettei voi suostua fanikuvaan.

Äänestä
  • Tolla Justinilla on niin paljon kusta päässä että se halkeaa pian! Vittu miten itserakas jätkä.

    On se kumma kun neiti hemmoteltu ei voi fanin kanssa ottaa kuvaa. Fanit kuitenkin on ne, ketkä sen loistoautot ja hienot talot maksaa. Mahtavalle Justinille en todellakaan ole kateellinen, toivon ainoastaan että hän arvostaisi fanejaan ja opettelisi vähän vaatimattomuutta! Jos poppitähden elämä käy liian raskaaksi niin kehotan jäämään eläkkeelle..

    ja lisää diivailua, haukotus
    Justin käänsi selkänsä Ruotsille!
    http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1393083

    Äänestä

Ihmettelen miksi tuo jätkä on niin suosittu. Näyttää ihan tylsältä tavikselta ja kiltiltä naapurin pojalta ja tekee paskaa ja typerää musiikkia.
Hohhoijaa. Toista maata on esim. Robbie Williams, joka tekee myös paskaa musiikkia, mutta jokin veijarimaisessa karismassa puree.

Äänestä
  • ..tuo on niin totta ku olla vaan voi

    justin suosio on maailman 8 ihme...mitä helvett*ä

    ihan uskomatonta...

    ps. kyllä robbie on aivan eri planeetalta;)

    Äänestä

  • SANOTTU... kirjoitti:

    ..tuo on niin totta ku olla vaan voi

    justin suosio on maailman 8 ihme...mitä helvett*ä

    ihan uskomatonta...

    ps. kyllä robbie on aivan eri planeetalta;)

    Se eunukkiääninen vauvakasvoinen vikisijä ei kyllä saa mitään väristyksiä aikaan minussa. Olen siis nainen. Robbie on ihan eri maailmasta, nammmm!!!!!!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jipx... kirjoitti:

On tosi kyrpiintyneen näkönen tämä timpperlake

http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1392135

En tosiaan ihmettele, kyllä tämä heppu suoltaa sen verran vittumaista musiikkia, näkee suoraan tuosta pärstäkertoimesta, että vitutus menee suoraan sen musiikkiin :D

HAHAH!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu