Moi!!
Mihin Marmariksella kannattaa mennä,jos haluaa tanssia ja pitää hauskaa??ja missä ihmisiä paljon ja musiikki monipuolista.
T.Marmarikselle lähtiä
Mihin Marmariksella kannattaa mennä,jos haluaa tanssia ja pitää hauskaa??ja missä ihmisiä paljon ja musiikki monipuolista.
T.Marmarikselle lähtiä
Vastaukset 13
Vanhimmat
mä menisin club areenalle..
Kiitos vinkistä!!Eiköhän siellä sitten löydy mukava ja sopiva paikka bilettää,kun aikansa katselee paikkoja.
kannattaa! siellä ne baarikadulla on! hauskaa matkaa!!! tytsi
Vinkistä:))Nyt varmasti löydän sopivan bilepaikan:))tai voihan sitä istua Yunuksen parvekkeella yksin ja murjottaa.Heh no ei sentään:))Lomasta täytyy ottaa kaiken irti
Moro,siinähän niitä paikkoja on vaikka kuinka monta kun lähdet hotellistas rantakatua pitkin käveleen kohti Iclemeriä,BarX,Turle Club jne ja houmattavasti halvenpia kun Bar streetin mestat.
Kiitti vain ohjeista.Elokuussa meen Marmarikselle
ja kaiken otan irti lomallani.Nyt on tullut jo hyviä biletys paikka ehdotuksia,joten kiitos vain.Toki voi kirjoitella lomakuulumisia muutenkin esim oletteko lähdössä em. mainittuun paikkaan
Sunnuntaina lähden kohti Marmarista,viides reissu edessä,alkaa oleen jo niin paljon hyviä ystäviä siellä et ihan mukava mennä niitä morjesteleen,11vuotiaan poikani kans mennään,pokakin alkaa oleen kovin tuttu siellä aina jostain kuppilasta häntä morjestellaan.
Agua park olen hiukan kade teille. Olin poikani kans viime vuonna turkissa ja tänä vuonna lähdetään kreikkaan 8.7 olisin halunnut kans turkkiin siellä on kans meillä paljon kavereita. Mut jospa sit ens vuonna. Pitäkää hauskaa meenkin puolesta siellä turkissa.
Hyvää matkaa ja pitäkää itsestänne huolta:)
Kiitos,eiköhän me pojat pärjätä.Uidaan ja käydään taas vesipuistot läpi.
Yunuksesta on kätevä käydä niissä rantakadun baareissa, itelle jäi varsinki mieleen BarX. Ihan huipputyyppejä ne bartenderit siellä! Ne tosissaan pitää huolen siitä että asiakkaat viihtyy! Ja porukkaakin pitäis kesällä siellä riittää. Jos haluut kävellä baarikadulle asti niin siellähän niitä baareja vasta onkin. Ainaki Greenhouse on suosittu paikka, tosin sikakallis, mut kantsii käydä tsiigaamassa seki paikka.
Marmariksessa on aivan mahtavia baareja, nämähän on niitä makuasioita eli parhaiten löydät mieleisesi testaamalla. En tosin tiedä soitetaanko missään kovin monipuolisesti kaikenlaista musiikkia, lähinnä taitaa olla omat paikkansa eri musiikkityyleille. Ja baarikatu todellakin on hintavampi kuin rantakadun paikat, molemmissa viihtyy varmasti.
Jos nyt omia suosikkejani muutaman mainitsen niin suosittelen baarikadulta High End, B-52, BackStreet ja rantakadulta BarX, SeaSide, BeachClub.
Hauskaa biletysmatkaa!
Tullut ja kiitos vielä kerran vinkeistä kaikille.
Matkalle Elokuussa