Jukujukumaasta kaikenlaisia kokemuksia/mielipiteitä/risuja-ruusuja????
Lomareissua sinne suunnalle suunnitellaan 6v lapsen kanssa.
jukujukumaa
3
3039
Vastaukset 3
- on hyvä..
Ihan hyvä paikka mielestäni! ainakin lapset tykkäs kun Oltiin siellä viime vuonna 5ja 8 vuotiaiden lasten kanssa! varsinkin mopoista tykkäs isompi ja mönkkäreillä ajo kumpikin tosin niissä pieni pettymys oli kun niissä oli rajotin. eli ei kulkenut tarpeeksi kovaa! formuloissakin meni monta kertaa, ja pelkissä uimajutuissa menikin koko toinen päivä!
Mutta suosittelen kuitenkin Se on hyvä paikka tosin kun on meren rannalla ni oli vähän kylmä siellä.
Ainakin viime vuonna hotelli oli tosi HUONO! mutta nyt siellä onkin uusittu kylpylä hotelli ja hintaa tullut reilun 100€ lisää.. :/
Mutta leirintä alueella oli ihan kivasti tekemistä :D
MUTTA en suosittele ihan vielä menemään näin juhannuksen jälkeen koska rannalla ei uskallettu pitää lapsia ilman kenkiä vaikka olisi halunnut kun hiekka oli täynnä lasin siruja :( - minäpäminä.
Jukujukumaa on ihan hyvä 6 vuotiaalle! mutta jos on yli 10 niin enpä oikein suosittele.. alkaa olla vähän pieniä ja pienille tarkotettuja ne "laitteet"
- en sanois!!
kyllä siellä mun mielestä on aika paljonkin yli 10 vuotiaille... Esim.
- kaikki vesijutut käy yli 10 vuotiaille
- mopot, formulat, mönkijät
- sitten on yks millä hypätään veteen se venee ikärajana siinä et yli 10 vuotiaille
- pomppupatjallakin koko ajan lähes kaikki yli 10 vuotiaita
- törmäily veneissä yli 10 vuotiaita vaikka kuinka paljon
jne... ei ole tainnut tuo edellinen kirjoittaja käydä siellä moneeeen vuoteen..
ja on siellä paljon myös 6 vuotiaille :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791339
- 851246
- 96977
- 48833
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40733Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83609Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30538Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44498Tunnetta ja sinua on vaikea kuvailla
Paremmin se varmaan aukeaa muulla tavalla. Olen merellä, jossa kovin usein puhkeaa rajuilma ja huomaan taistelevani hu33475