Eli miten pääsen Blackthorn Cityyn CRYSTALISSA
Siinä on joku ukko joka puhuu vaan siitä sali ukosta että se on jossaki ja sit se luola siellä takana miten pääsen sinne???.
P.S:Yks kysymys vielä MITEN SAAN ROCK SMASH JA MISTÄ?.
APUA!!! Auttakaa !!!
10
650
Vastaukset
Tuota eka kysymystä mä en muista.
Rock smashin saa muistaakseni sieltä,
jossa oli sudowoodo ja puhu yhelle ukolle.- joku
Kiitos tuosta Rock Smash jutusta
- Joku
joku kirjoitti:
Kiitos tuosta Rock Smash jutusta
Eli tos ekas viestissä tarkotan et Miten pääsen Blackthorn Cityn SALILLE
- Snorlaxin-Unimyssy
Joku kirjoitti:
Eli tos ekas viestissä tarkotan et Miten pääsen Blackthorn Cityn SALILLE
Eli se on se viimeinen kaupunki johdossa ?
( kai ) salille pääset näin :
Mene Goldenrodiin ja huomaatkin että Team Rocket on vallannut radio towerin hakkaa kaikki niin pääset salille - Joku
Snorlaxin-Unimyssy kirjoitti:
Eli se on se viimeinen kaupunki johdossa ?
( kai ) salille pääset näin :
Mene Goldenrodiin ja huomaatkin että Team Rocket on vallannut radio towerin hakkaa kaikki niin pääset salillePitääko ne Hakata sieltä kellarista jos pitää niin en pääse niistä Seinistä eteen päin. Ku Painan nappia niin joku aukeaa ja joku sulkeutuu Ihan mahoton!
Joku kirjoitti:
Pitääko ne Hakata sieltä kellarista jos pitää niin en pääse niistä Seinistä eteen päin. Ku Painan nappia niin joku aukeaa ja joku sulkeutuu Ihan mahoton!
Sun pitää vain, jollain lailla aukoa niitä ovia.
Nii ja sun vastustajasi on kans siellä.- miksi miksi miksi??
flareon85 kirjoitti:
Sun pitää vain, jollain lailla aukoa niitä ovia.
Nii ja sun vastustajasi on kans siellä.Team rocket on vallannut goldenrod cityn radio towerin eli pelasta kaupunki eli mee radio towerii ja mee ylimpää kerroksee tappaa se ukko jolta saa(kai.)Jonku avaimen ja sit sinne maan alle ja sieltä pelastamaan radio tower jaa..saat kai palkkioksi (muistaakseni ei varma tieto.)silver wingin jolla pääset pyydystämään lugian joltai islandilta(nimeä en muista) ja jotain sinne suuntaan...Kun oot vetäny salin se ukkeli ei anna sul sali badee mee tonne salin takana olevaa luolaa ja sieltä semmoseen taloon höpötä niitten pappojen kaa ja ainii sieltä saa niiltä papoilta myös dratinin että varaa yksi party packistasi ainakin ja ku oot höpöttäny niil papoille ku meet ulos sieltä jnii se sali päälikkö antaa badgen....tollatti se jotenki menee toivottavasti pärjäät...:)
miksi miksi miksi?? kirjoitti:
Team rocket on vallannut goldenrod cityn radio towerin eli pelasta kaupunki eli mee radio towerii ja mee ylimpää kerroksee tappaa se ukko jolta saa(kai.)Jonku avaimen ja sit sinne maan alle ja sieltä pelastamaan radio tower jaa..saat kai palkkioksi (muistaakseni ei varma tieto.)silver wingin jolla pääset pyydystämään lugian joltai islandilta(nimeä en muista) ja jotain sinne suuntaan...Kun oot vetäny salin se ukkeli ei anna sul sali badee mee tonne salin takana olevaa luolaa ja sieltä semmoseen taloon höpötä niitten pappojen kaa ja ainii sieltä saa niiltä papoilta myös dratinin että varaa yksi party packistasi ainakin ja ku oot höpöttäny niil papoille ku meet ulos sieltä jnii se sali päälikkö antaa badgen....tollatti se jotenki menee toivottavasti pärjäät...:)
Ei siitä tyypiltä saa silver wingiä. Vaan
erään esineen, jolla pääset Tin torniin (Tin tower).- miksi miksi miksi???
flareon85 kirjoitti:
Ei siitä tyypiltä saa silver wingiä. Vaan
erään esineen, jolla pääset Tin torniin (Tin tower).niin
- Joku
miksi miksi miksi??? kirjoitti:
niin
Kiitos!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721445
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä411029Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38735- 14650
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21640- 37637
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä28632Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46607Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17583Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30577