Kissanpentuja

Annetaan 10 luovutus ikäistä maatiaiskissan pentua.
Kertoisitko perheestänne ja millaisiin oloihin pentu tulisi?
Pennut annetaan vain ja ainoastaan hyviin koteihin, ei kesäkissoiksi. Lisä infoa sähköpostitse [email protected]
2512
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Meillä on aiemminkin ollut kissoja ja 1 hamsteri ja ne ovat olleet hyvässä hoidossa. Ainoastaan 1 kissoista on jäänyt auton alle (ei mikään vilkas tie) ja 1 kadonnut itsestään eräänä perjantai-iltana. Meillä on nyt 1 aikuinen maatiaiskissa. Emme siis ole mitään rääkkääjiä.

Äänestä
  • jos tulette siihen päätökseen että olette kissaa ottamassa niin laita viestiä ilmoituksessa olevaan sähköpostiin =).

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


piah78 kirjoitti:

Annetaan 10 luovutus ikäistä maatiaiskissan pentua.
Kertoisitko perheestänne ja millaisiin oloihin pentu tulisi?
Pennut annetaan vain ja ainoastaan hyviin koteihin, ei kesäkissoiksi. Lisä infoa sähköpostitse [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu