Yksi suurimista yhdysvaltalaisista tabloid-lehdistä, US Weekly, on päättänyt olla julkaisematta ainuttakaan Paris Hilton aiheista juttua viikkoon.
http://www.usmagazine.com/b_us_weekly_b_gives_paris_and_you_a_rest
US Weekly -lehti ei kirjoita Parisista
Tabloidi
2
345
Vastaukset 2
- tosin aika perusjuttu
Kovaan ääneen kuulutetaan, että nyt on Paris-vapaa -viikko.. Paris saa julkisuutta, lehti saa julkisuutta ja rahaa virtaa :)
- Heiress
Jestas mitä asennevammaisuutta. Ymmärtäisin, jos joku nuortenlehti kieltäytyisi laittamasta jotain Osama Bin Ladenia fanijulisteeseen, mutta mitä helvettiä Paris on tehnyt että tällainen lehti tekeytyy yhtäkkiä niin ylpeäksi, ettei kehtaisi laittaa sellaisesta "roskajulkkiksesta" kuin Paris Hiltonista juttua vaikka neitihän on suorastaan takonut otsikoita viimeisen kuukauden
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521063Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll211020Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl514838- 49811
- 46725
- 37649
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan61596Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181595Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37560