Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

2CXY: stä

Eikö nuo sen tarinat ole liian pervoja tänne. Mulla ainakin ihan pahaa teki tuommoinen! Muutkin tuon lajin kirjoittajat saisi mennä itseensä.
84834
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Mikä niistä liian pervoja teki??

Äänestä

No höh. Ei niitä ole pakko lukea, mun tekee vaan mieli kertoa kokemuksistani muille. Lue vaikka huuhaa-palstaa jos et näitä kestä.

Äänestä
  • Eiks täällä muka saa antaa negatiivista palautetta tai olla eri mieltä kuin toiset? Aina vaan sanotaan et "älä lue jos et tykkää..." Oon samaa mieltä Anskun kanssa. Musta nää 2CXY:n jutut vaikuttaa lähinnä lasten hyväksikäytöltä, ja jos ne on totta (mitä suuresti epäilen) nämä opettajat ei saisi enää pitää työpaikkaansa (tarkoitan erityisesti rästikoekertomusta. Tuskinpa opettajat oikeasti toimivat niin, jos omaavat edes jonkinlaisen moraalikäsityksen. Tosi epäuskottava juttu...)

    Äänestä

2CXY:n tarinathan on aivan loistavia!Jos et kerran pidä niistä,niin kannattaa varmaan jättää lukematta?

Kiitos 2CXY:lle mukavista hetkistä!
Lisää odotellessa...

Äänestä
  • Minunkin mielestä 2CXY:n tarinat on loistavia. Toivottavasti kirjoitaa vielä lisää niitä.
    Ja jos joku ei niistä tykkää niin mikä pakko niitä on lukea.
    Vielä kerran KIITOS hänelle joka näitä kirjoittaa. Siis niin mahtavia...

    Äänestä

  • Kiitokset 2CXY:lle, laita vaan lisää tulemaan!
    -SupeR-

    Äänestä

  • Super kirjoitti:

    Kiitokset 2CXY:lle, laita vaan lisää tulemaan!
    -SupeR-

    Mun mielestä ne tarinat on loistavia! ja vaikka ne ei oliskaan tositarinoita niin silti jokaisen tytön unelma on varmasti naida jotain nuorta komeaa hyväkroppaista opettajaa..? ;)
    kirjota siitä "kolme viikkoa open kanssa" joku tarina?

    Äänestä

Jos sen tarinat on liian huonoja susta ni ehkäpä sun kannattas siirtyä lasten osastolle...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ansku kirjoitti:

Eikö nuo sen tarinat ole liian pervoja tänne. Mulla ainakin ihan pahaa teki tuommoinen! Muutkin tuon lajin kirjoittajat saisi mennä itseensä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu