Miks ootte niin hankalii ? Ekaks Ootte kiinnostunei ja sitten yllättäen ette ole enää yhtää yhteydes ..
pojat -.-
.....
101146
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Mulle on täs käyny just samoin! Vituttaa kun eka ollaan kiinni niin tiukasti, pussaillaan ja katsotaan syvälle silmiin rakastavasti, mut hups, mitä sitten tapahtuu? Ei yhteydenottoa. Ei mtn. Ei viestejä, ei soittoja, ei mesessä jutellua, ei mitään! Ja on jo 18v jätkäst kysymys.
Eipäs yleistetä taas. älkää tuomitko kaikkia parin raakileen perusteella. kyllä meitä "hyvä laatuisiakin" on, me tosin ollaan harvinaisempia.
mulle on siis käyny vähä samoin. ekaks oltiin niin kiinni ja koko ajan toistemme kanssa ja näin sit juhannuksena kännissä tehtiin sitä ja tätä ja nyt on sillee ettei puhuta paljo mitään. vaikka mies puhu että tuu mun luo nii teen hyvää ruokaa ja täällä saadaan olla ihan rauhassa yms, mut se oli sillon juonu. tosin hänellä on nyt iltavuoroo koko viikko niin johtuisko osin siitä...
ja kyseessähän on jo 21 vuotias mies.
mä kans hässäsin tän jätkän kanssa jussina, on se sen jälkeen vielä soitellu, mutta olin kyl niin väsyny siihen aikaan illast et sanoin etten voi nyt puhua paljoo..
noh, ois ollu kyl kiva jos ois pidelly vielä yhteyksiä. Mut samapa tuo, kerta ei pidä ei ole sitten kiinnostunut, niin en ole minäkään.
Ehkäpä nämä jätkät olivatkin vain pillun perässä? :D musta ainakin tuntuu siltä.
tuntuu ettei (ainakaa joillai) pojil ol mitää tuntei, jättäää vaa ku nalli kalliol tytö joka rakastaa tai sit ku mentäis treffeil ni se keksii jotai tekosyit..
taitaa olla pillun perässä vain :D voi kumminkin olla että ensivkon loppuna ollaan taas vonkaamassa -.-'
lähin lomalle ja luulin et sen jälkeen ois kiva nähä heti ku ollaan niin rakastuneita, mut ei sit näköjään... viikko vierähtäny eikä ole hänellä muka aikaa nähä vieläkään. kaveritkin ihmettelee että onko meijän juttu ohi. kiva selitellä jotain kun ei itsekkään tiedä missä mennään!
Toi on aika monel tuttu ettei tiedä mis mennää -.- seksii ne vaa haluu
ne pojat joihin te olette olleet yhteydessä on roikkunu teissä vaan pillun perässä! ja jos sitä pillua ei saa nii mitä järkee teissä on sit roikkuu, ettikää kunnollinen poika, se semmonen joka on istuu hissukseen tunnilla ja vaikuttaa hiljaiselta nörtiltä, mut se ei toivon mukaan sentään vaan pillun perään haikaile.