Ohjelmassa kilpailee muutama henkilö, jotka haluavat Kariksi. Heillä on kaikilla käytössä 3 oljenkortta. Soitaa kaverille, kysyä yleisöltä tai ottaa fiftysixty kuten matilla oli tapana sanoa. Ohjelmassa kilpaillaan siitä kuka pystyy minimoimaan tappiot väärään aikaan myymisestä.
Eräs onneton Kari soitti kaverilleen Lahenmiehelle ja möi märkäpäänä puhelun jälkeen kämppänsä juontajalle vuonna 2003. Haluatko sinä Kariksi?
Eräs onneton Kari soitti kaverilleen Lahenmiehelle ja möi märkäpäänä puhelun jälkeen kämppänsä juontajalle vuonna 2003. Haluatko sinä Kariksi?
Vastaukset 3
Vanhimmat
- Ja mikä onkaan oikea vastaus, aikaa 10 sekuntia..
- Myyn kupla-asunnon, eiku vokaalin.. ja ostan syksyllä alesta...
- DILLEDONGG... aika loppui. Ei tullut rommausvoittoa tällekään Karille.
Minä tulen peliin eli Ramsted käynnistää kisan. Syksyllä asiat on siinä tilassa että laskettelemme upeasti alaspäin ja sitä laskua sitten piisaakin pidemmän aikaa.
Niin ja asunto ja mökki on myyty auto samaan syssyyn.
vai otitko fiftysixtyn?