http://taulutelevisiot.com/uusimmat_uutuudet.php
tsekatkaa myös Finluxin uudet Full HD mallit tai vähän pienemmät.
http://welovetrading.com/kategory.php?cPath=97_101&sort=3a&filter_id=398
tsekatkaa myös Finluxin uudet Full HD mallit tai vähän pienemmät.
http://welovetrading.com/kategory.php?cPath=97_101&sort=3a&filter_id=398
Vastaukset 2
Vanhimmat
Toivottavasti näissä on sitten myös ne viat korjattu. Tämä Samsungin M86/87 sarjahan on yksi bugisimpia televisiomallistoja koskaan.
Siinä ei paljon naurata, kun (täysin sinänsä ylihintainen) 2300 euron LCD ei sisällä edes häiriötöntä scart-liitintä.
Puhumattakaan nykivästä digikuvasta (viallinen digi-viritin), epätasaisesta kuvanlaadusta itse paneelissa (kuolleet pikselit, kummalliset vaaleat "pilvet"), täysin epäonnistuneesta movie-plus -toiminnosta jota ei saa päältä pois (ohjelmistovika), VGA-liitännästä joka ei toimi niin kuin pitäisi jne, jne.
teksitys ei toimi yle1 ja yle2 kanavilla htv.n welho verkossa.toimii jos on poltettu ohelmaan esim uutisissa,mutta jos lähetään erikseen,esim elokuvat tai sarjat ei toimi.ilmoitus samsungin tukeen,ottavat sarja numeron ja ohjelmisto version ylös ja tutkivat ongelmaa.
olisiko sittenkin pitänyt ostaa sony?