minne katsis mennä. en ole koskaan gay-ravintolassa käyny. Minkänimisii Hesaassa? Miten sinne pitäis pukeutuu....?
Vastaukset 5
Hercules, DTM, MansStreet. Hercules on aika hyvä paikka, omasta mielestäni. Asiallinen pukeutuminen on aina hyvä
- lsooo
miten sä luokittelet asiallisen? t-paidassa ja farkuissa hienoon hotelliin ei oo asialliasta mut moniin ravintoloihin on. Ja puku päällä räkälässä ei myöskään oo musta asiallista. tarkennusta hieman kiitos
- älä mene
Ensinnäkään homobaareihin ei kannata mennä ollenkaan. Pinnallisempaa ja seksikeskeisempää paikkaa saa etsiä kuin homobaari.
Toisekseen jos kuitenkin menet, niin älä lähde jokaisen sinua vonkaavan limaisen baarin vakionaaman kanssa.
Kolmanneksi. Pukeudu aivan samoin kuin menisit heteropaikkaan. Jokainen tyylillään.- vakionaamat vonkaa
vaatteet olis hyvä - pidä ne myös päällä :D
ei kannata lähteä todellakaan jokaisen vonkaajan mukaan. ne vakkarivonkaajat on varmasti heti lihatiskillä:). itse en hae baarista koskaan seuraa. olen homo joo, mutta suhteeni perustan ihan jonnekkin muualle kuin baarielämään.
sinne vain sekaan. jutella voi , mut helpolla ei kannata antaa ;). on siellä sellaisiakin ihmisiä jotka vain juttelee eikä vonkaa mitään. itse kuulun niihin jotka juttelee mutta ei halua baarisähläystä. eli Ei baariseksisähläyksille KIITOS vain, mutta ei kiitos. - Allu
En oo kyllä sama mieltä!!! Missähän homojen kanssa voi tutustua kun homobaarissa, harvinnaista jos joku tulee juttelemaan vaik "kaupan kassassa"!!! ja mä tutustuin homobaarin vakioasiakkaaseen ja olen tosi onnellinen hänen kanssa! Kaikki baareissa käyvät homot, myös vakioasiakkaat, eivät välttämättä ovat outoja, vaikka kyllä idiootteja ja psykopaatteja löytyy... Että onnea vaan kaikille!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521023Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll17926Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl501810- 46747
- 42674
- 37639
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30606Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE172565Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37550Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan59548