minulla on uusi kone hoopeen pöytä kone jossa on langaton netti mahdollisuus minulla on wlan tuki asema mutta kun siihen yrittää yhdistää tulee windows ei voi muodostaa yhteyttä kohteeseen ****** tuntemattomasta syystä on kokeiltu ilman suojauksia ja toisella koneella pelittää erittäin hyvin. Käyttis on tässä uudessa win vista vanhassa win xp eli miten pitää toimia. ja sitten kaukossätimen vastaanotinta jos liikautta yhteys siihen katoaa mut sitten kun vähän liikuttaa uudelleen se toimii taas. niin mikä avuks vai pitäskö vaihdattaa kone?
uuden koneen WLAN
hoopeepavilion
3
302
Vastaukset
- hoopeepavilion
nyt enää askarruttaa se herkkyys siinä vastaan ottimessa
Kannattas aina laittaa tänne se kikka miten sait koneen toimimaan..siitä voisi olla hyötyä sillejoka googlettaa samaa asiaa.
- hoopeepavilion
Suvisusanna1 kirjoitti:
Kannattas aina laittaa tänne se kikka miten sait koneen toimimaan..siitä voisi olla hyötyä sillejoka googlettaa samaa asiaa.
Wlan selvisi näin minulla on a-link tukiasema ja yksinkertaisesti päivitin sen ajurit ja voilaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703149
- 622495
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562136Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942045- 551952
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141253EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61083