Justin vs. Legolas ?

Ihan vaan tämmönen galluppi pystyyn, että onko moni huomannut miten samannäkösiä Justin Timberlake ja "Legolas" ovat? Mielestäni he ovat aivan samannäköisiä. Löytyykö muita saman havannon tehneitä??
16431
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

en tiiä kun en oo nähny Legolasia, ainakaan vielä... (Toivo elää:)

Äänestä
  • kyllä kai niistä jotain yhdennäköisyyttä löytyy...
    toisaalta taas ei..

    MUTTA KYLLÄ LEGOLAS ON PAREMPI!!!


    =)

    Äänestä

  • Aivan! :)
    Eihän kukaan voi tietää miltä Legolas näyttää. Paitsi ehkä Tolkien itse, mutta hänkin on siirtynyt ajasta ikuisuuteen...

    Äänestä

Ehkä jotain pieniä samanlaisuuksia kasvoissa, mutta ei niitä nyt saman näköisiksi voi luokitella ;)

Äänestä
  • Muuta yhdennäköisyyttä en niissä huomaa kuin että rumia ovat molemmat.

    Äänestä

Joo mä oon huomannut asian. Mä huomasin sen kun katoin Black Hawk Down elokuvaa ja tunnin verran morkkasin yhtä tyyppiä kun se mielestäni näytti niin Justin Timberlakelta. Lopulta ärsytti niin että kävin kattoon kuka se on oikeesti ja eiköhän se Orlando ollu. Itse tykkäsin Orlandista Legolassina joten hieman nolotti että morkaasin sitä... :)

Äänestä

Onhan niissä jotain yhennäköisyyttä... mut ei paljon
Leksu: Sulkaasilmät pitkät vaaleen hiukset
JuStiN: Lyhyet (kalju?) kiharat hiukset ja ihme räppäri

Äänestä

Eikä ole.. *järkyttynyt*

Äänestä

En oo kummemmin kattonu...paitsi Orlandoa!!!!Se on tosi ihana haltijana!!!=)

Äänestä
  • Opeltelkaa hyvät ihmiset
    kirjottamaan HALTIA ennenkuin alatte puhua tästä kansasta!

    Äänestä

No ei todellakaan oo samannäkösiä!!!
Musta orlando on yks maailman parhaimman näkösistä miehistä ja justin on ni yökkö!!!

Äänestä

Justin ei oo YHTÄÄN Orlandon eikä TODELLAKAAN Legolasin...niis ei oo mitään samaa paitsi ehkä hiukset..jos nekään.

Äänestä

No ei salee oo. Se pikku wannabe rappari, Justin on ällö. Orlando sentään on mies. Osta silmälasit.

Äänestä

No on Orlando Bloom kaskymmentä kertaa paremman näkönen kuin justin....

Äänestä

ei mitään yhtäläistä..samassa lauseessa ei voi mainita justinia timberlakea sekä legolasta..
jotain rajaa!

Äänestä

Sen takii kun Orlandolla ja Timberlakella(tai miten nyt kirjotetaan) on aika samanlaisii

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Riikka kirjoitti:

Ihan vaan tämmönen galluppi pystyyn, että onko moni huomannut miten samannäkösiä Justin Timberlake ja "Legolas" ovat? Mielestäni he ovat aivan samannäköisiä. Löytyykö muita saman havannon tehneitä??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu