Tuskailin todella paljon edessä makaavan paperin kanssa. Pää tuntui olevan aivan tyhjä, eikä paperilla seisovat kysymykset sanoneet minulle yhtään mitään. Istuin tapani mukaan ylärivin pulpetilla vaikka luentosalissa ei monta riviä ollutkaan. Katselin hieman tuskastuneena kuinka muut kirjoittivat konsepteilleen vastauksia kysymyksiin kiivaasti. Kiemurtelin hieman tuolilla, joka oli kiinteästi pulpetissa kiinni ja saman tien kynät ja paperit alkoivat valumaan pitkin pulpettia alas syliini. Korjasin asentoani uudelleen ja yritin raapustaa paperille vastauksentapaisia saadakseni edes irtopisteitä, joita tuskin kiroamaltani vanhalta piialta heruisi. Nostin uudelleen katseeni paperista, kun joku onnellinen kiikutti omat vastauksensa edessä istuvalle assistentille. Jotenkin katseeni vaelsi automaattisesti palauttajan pepulle, joita muodikkaasti kuluneet farkut verhosivat. Päähäni alkoi syntyä kuvia minusta riisumassa noita farkkuja pois ja suutelemassa niiden alta paljastuvaa ihoa.
Ravistelin itseäni ja yritin keskittyä uudelleen kysymyksiin miettien silmät kiinni vastauksia. Nyt päähäni putkahteli vain ajatuksia menneeltä viikolta ja parista puhelinseksisessiosta Hannan kanssa. Hanna oli ollut jo viikon kotonaan katsomassa hieman siskonsa ja veljensä perään vanhempien ollessa ulkomailla. Hanna oli myös ilmoittanut aikovansa mennä yhden kaverinsa kanssa baariin. Pieni mustasukkaisuuden peikko oli nostanut päätään sisälläni, sillä uskoin Hannan menevän sänkyyn tuon kaverin kanssa. Jälleen havaitsin ajatuksieni harhailleen pois tentistä, johon olin yrittänyt viime viikon lukea. Tajusin myös ajankin käyvän vähiin jos en keksisi pian oikeita vastauksia kysymyksiin.
Raapustelin paperilleni vastauksia pariin kysymykseen, mutta sen jälkeen täysi tyhjyys tuli uudelleen vastaan. Yritin miettiä kovasti vastauksia, mutta huomasin seuraavani enempi poislähteviä ihmisiä. Katselin kuinka he palauttivat paperinsa assistentille todistaen aina henkilöllisyytensä ja kirjoittaen nimensä paperiin. Usein miten katseeni kulki poistujan selkää pitkin alas hänen pepulleen ja huomasin ajattelevani melkoisia törkeyksiä heistä. Kuin huomaamattani käteni vaelsi jalkojeni väliin ja painoin kevyesti farkkujeni haaraosaa. Pieni sävähdys kulki ruumiini läpi ja vaivihkaa jatkoin hyväilyäni. Katseeni pysähtyi nyt pöydän takana istuvaan assistenttiin, joka otti papereita vastaan. Hänellä oli kapeat kauniit kasvot, joita kehystivät raidoitetut vaaleanruskeat hiukset. Ruskeat silmät katselivat ihmisten papereita lävitse ja pari kertaa hän nuolaisi ohuita huuliaan ja sipaisi hiuskiehkuran korvansa taakse. Kuvittelin kuinka nostaisin hänen neulepuseroaan ylös ja suutelisin hänen rintojaan. Painaisin hänet pöytää vasten ja riisuisin hänen farkkunsa. Avasin silmäni ja tajusin assistentin katsovan suoraan minuun. En tiedä miltä ilmeeni oli näyttänyt tai oliko hän nähnyt käteni villiä liikettä jalkojeni välissä, mutta joka tapauksessa punastuin rajusti ja aloin hermostuneesti keräilemään tavaroitani. Sain sählättyä tavarani reppuun ja lähdin kulkemaan alas portaita vilkaisten vielä pulpetille. Pulpetti oli alhaalta avoin ja sinne saattoi nähdä assistentin pöydältä. Kirosin mielessäni itseäni ja punastellen kuljin alas portaita assistentin katseen alla. Tuntui kuin hänen silmänsä porautuisivat minuun ja näkisi kovettuneet nännini topattujen rintaliivieni lävitse. Yritin hymyillä ja hermostuneena asetin lompakkoni assistentin eteen, jotta hän pystyisi tarkistamaan henkilöllisyyteni. Samalla kirjoitin nimeni listaan ja palautin raapustukseni pinoon. Punastellen nyökkäsin assistentille ja poistuin melkein juosten salista.
Kävelin ulos iltapäivän aurinkoon ja hyppäsin autooni. Päätin hieman hemmotella itseäni ja ajoin videovuokraamon ja Alkon kautta kämpille saaliinani viinipullo, karkkipussi ja uudehko leffa. Kotiin päästyäni söin kevyen iltapalan ja painuin kylpyyn rentoutumaan. Emme kovin usein käyttäneet kylpyammetta, mutta nyt kaikki jännitys ja koetilanteen luoma tuskanhiki tuntui tarvitsevan pitkän liotuksen lähteäkseen pois. Rentouduin ja peseydyin kunnolla kylvyssä ja kun viimein nousin sieltä tuntui oloni raukealta, mutta samalla virkistyneeltä ja puhtaalta. Kuivattuani itseni kietaisin kylpytakin päälleni ja tassuttelin keittiöön avaamaan viinipullon. Täytettyäni viinilasin istuin sohvalle ja otin puhelimeni valiten Hannan numeron. Kyselin Hannan kuulumisia ja hieman kierrellen ja kaarrellen yritin ottaa selvää mitä oli tapahtunut baari-illan jälkeen. Hanna arvasi melkein heti mistä oli kyse ja piinasi minua melkein puhelun loppuun asti kysellen minun kuulumisia ja tekemisiäni. Lopulta Hanna sanoi:’Etkö enää muista mitä sovimme? Mä olin silloin ihan tosissani ja toivon, että säkin olit?’ Muistin hyvin mitä olimme Hannan kanssa sopineet ja tiesin sen kaiken sopivan paljon paremmin kuin tavallinen suhde. ’Tiedän millainen narttu sinä olet ja niin tiedät itsekin ja mielestäni tämä järjestely sopii meille molemmille loistavasti.’ Myöntelin Hannan järkeilyihin, sillä vaikka niitä ei kaikki ymmärtäneetkään tai hyväksyneet, olin aivan samaa mieltä.
Ennen kuin Hanna ehti aloittaa seuraavaa lausetta kuulin ovisummerin soivan ja menin puhelin kourassa vastaamaan siihen. Painoin vastausnappia ’Niin?’ sanoin kaiuttimeen. ’Täällä on Minna Kalliomäki...minulla on jotain sinulle kuuluvaa..’, kuului hieman metallinen ääni vastaukseksi. ’Anteeksi, siis kuka?’, vastasin epävarmasti takaisin. ’Siis olin tänään valvomassa tenttiä ja teillä jäi lompakko pöydälle...’ Ajatukseni alkoivat sinkoilla ja jostain syystä punastuin. Vastasin Hannalle kuka alhaalla oli ja Hanna käski avaamaan oven tietäen mitä luentosalissa oli tapahtunut. Painoin avausnappia ja kuulin hetken päästä kuinka hissi kolahti lähtiessään alakertaan. Aloin sanomaan Hannalle näkemiin, mutta hän keskeytti minut heti alkuun ja käski vietellä assistentin. Aloin änkyttämään vastaan ,mutta Hanna vain lopetti puhelun.
Olin aivan hämmentynyt Hannan uusista piirteistä ja säikähdin ovikellon soidessa. Kurkkasin nopeasti ovisilmästä ja näin oven takana hieman hermostuneen oloisen assistentin. Avasin oven ja tervehdin hieman varovaisesti Minnaa:’Moi’ ’Terve. Mä tulin vain tuomaan sulle tätä.’ Minna sanoi ojentaen lompakkoani. ’Ai kiitos! Mä en ollenkaan huomannut että tää olis jäänyt mulla jonnekin. Kiitos hirmusti...tule sisään niin mä tarjoan jotain kiitokseksi!’ vastasin ottaen lompakon itselleni. ’En mä tiedä..mä olin vain ohikulkumatkalla tästä..lenkillä..’, Minna vastasi hieman ujostellen. Minnalla tosiaan näytti olevan vaaleansininen tuulipuku päällään, mutta huomasin hänen myös laittaneen meikkinsä kuntoon. ’Ei..tule nyt vain sisälle. Pakko minun on sinua jotenkin kiittää, kun viitsit ihan kotiin asti tuoda tänä tyhjän lompakon! Vai onko sulla kiire jonnekin?’, sanoin huomatessani kapean kultasormuksen kiiltelevän Minnan vasemmassa nimettömässä. ’No ei kait mulla niin kiire ole, mutta...’, Minna aloitti. ’No sitten voit tulla ottamaan kupin kahvia taikka lasin viiniä!’, sanoin eikä Minna enää vastustellut vaan tuli sisälle ja riisui lenkkarinsa ja takkinsa. ’No ei kait tässä mikään kauhea kiire ole, kun poikakaverikin on saunaillassa.’, Minna sanoi astuessaan peremmälle.
Minnan tutustuessa olohuoneeseemme laitoin meille teekupit ja hieman keksiä tarjolle. Aluksi juttu oli hieman vaivautunutta, mutta pian juttu alkoi luistaa. Pelkäsin koska Minna ottaisi esille luentosalissa tapahtuneen nolon tilanteen, mutta unohdin sen pian keskustelun kierrellessä normaaleja asioita. Juttu luisti oikeastaan paljon mainiommin kuin arvasimmekaan, sillä tunti kului nopeasti ja olin jo kaatamassa toista lasillista viiniä Minnan lasiin. Vaikutti ettei Minnalla ollut enää kiire minnekään ja huomasin tarkastelevani Minnan rintoja, jotka piirtyivät vasten hänen t-paitaansa. Huomasin Minnan poskien punoittavan hieman, kun hän hieman arastellen kysyi mikä se minun hommani oli siellä luentosalissa. Tunsin kuinka kuumoitus ja punoitus alkoi levitä naamalleni ja korvilleni saadessani tietää, että Minna oli nähnyt hyväilyni. Samassa kuitenkin Minnan kännykkä alkoi soimaan hänen takkinsa taskussa ja arvelin sen pelastaneen minut nololta tilanteelta. Toisaalta olisin kyllä halunnut kertoa Minnalle kuinka halusin maistaa häntä ja jotenkin olin saanut sellaisia vaikutelmia myös hänen puoleltaan.
Saatuani levottomat ajatukset karkoitettua edes hetkeksi ja kaadettuani lopun viinistä laseihimme aloin kuuntelemaan väkisinkin eteisestä kuuluvaa puhelinkeskustelua. Arvelin Minnan puhuvan poikakaverilleen eikä keskustelun suunta kuullostanut lainkaan hyvältä. Samassa oma kännykkäni soi ja vastasin siihen nopeasti hieman paniikissa aivan kuin olisin jäänyt kiinni jostain tuhmasta. Hanna kysyi välittömästi vieläkö Minna oli paikalla. Jostain syystä käännyin selin käytävään, jotta Minna ei kuulisi puheluani. ’On se vielä täällä..miksi niin?’, vastasin hieman kuiskaten. ’Vieläkö on vaatteet päällä? Vai joko olet saanut vieteltyä sen?’ Hanna tiukkasi minulta. ’Ei me mitään olla...en mä ole ketään vietellyt...’ vastasin hieman hämmentyneenä. ’Älä yritä pikku narttuni..kyllä mä tiedän, että sä haluat sitä etkö haluakin?’ Aloin hieman takellella sanoissani, enkä voinut muuta kuin myöntää haluavani Minnaa. Ja totta se olikin, olisin todella kovasti halunnut riisua hänen tuulipukunsa housut ja maistaa häntä. ’Arvasin! Ei tuollainen nymfo voi olla haluamatta...’ loppu Hannan lauseesta jäi minulta kuulematta, sillä kuulin pienen äänähdyksen selkäni takaa ja näin Minnan siellä katsovan minua. Punastuin korviani myöten, sillä tajusin hänen kuulleen tuomitsevat sanani. En osannut sanoa yhtään mitään ja menin täysin lukkoon. Minna sen sijaan tuli hieman lähemmäs ja kysyi:’Haluaisitko sä mua todellakin? Siis silleen?’ En voinut muuta kuin nyökätä huultani purren. ’Voisitko tehdä mulle hyvää? Mä en ole koskaan ollut naisen kanssa, mutta jotenkin se kiinnostaisi....sitä paitsi meillä ei ole mennyt oikein hyvin poikakaverin kanssa viime aikoina ja...niin no olen puutteessa.’ En voinut muuta kuin nielaista ja suuni tuntui todella kuivalta. ’Voisitko sä opettaa mua?’ Minna jatkoi tullen vielä lähemmäs. Nyökkäsin yrittäen kostuttaa kuivilta tuntuvia huuliani. ’Kuka muuten sulle soitti?’ Minna kysyi rikkoen hieman sähköistä tunnelmaa. Tajusin Hannan olevan vielä puhelimen toisessa päässä ja aloin änkyttämään puhelimeen anteeksipyyntöä. ’Anna tää Minnalle!’ Hanna sanoi puhelimeen ja tottelevaisesti ojensin puhelinta Minnalle, joka katsoi minua hieman ihmeissään. Minna kuitenkin vastasi puhelimeen ja alkoi enimmäkseen kuuntelemaan. Istuin varovaisesti sohvan reunalla siemaillen viiniä yrittäen saada Hannan selostuksesta jotain vihjeitä. Minnan ilme oli aluksi ihmettelevä, mutta suli hetken päästä hymyksi. Samalla hän tuntui mittailevan silmillään vartaloani.
En oikein tiennyt mitä tehdä ja yritin olla kuin mitään kummallista ei olisi tapahtunut. Samassa Minna säikäytti minut käskemällä ’Nuole mua!’ Ensin en tiennyt mitä tekisin. Vaistomaisesti olin jo hieman noussut, mutta jokin tuntui vielä pidättelevän minua. ’Nuole nyt!’ Minna sanoi vaativammin ja lammasmaisesti kävelin hänen luokseen ja polvistuin sohvan vierelle. Katsoin ylös Minnan silmiin ja näin kiihkon liekkien palavan niissä. Ojensin käteni ja aloin hitaasti vetämään hänen housujaan pois paljastaen tummat sukkahousut. ’Nyt se riisuu mun housuja pois.....sukkahousut..sulla?’ kuulin Minnan henkäilevän puhelimeen. Vedin hitaasti myös Minnan sukkahousut alas paljastaen mustat liukkaat mikrokankaiset pikkarit. Minna nosti avuliaasti jalkojaan ylös enkä voinut olla hyväilemättä niiden väliin jäävää pikkuhousujen peittämää kumpua. Hetken mielijohteesta pidin Minnan jalkoja ylhäällä kurottaen samalla olohuoneen pöydän alatasolta uuden uutukaisen digikameramme ja otin kauniista näystä ikimuistoisen kuvan. Siirryin hieman kauemmas ja Minna auliisti poseerasi kamerani edessä. ’Odota mä riisun paitani..’ Minna sanoi puhelimeen hieman paksulla äänellä ja alkoi ottamaan paitaansa pois. Otin muutaman kuvan kun hän riisui paitansa ja samantien rintaliivinsä paljastaen pehmeät hieman pystyt rintansa, joiden nännipihat olivat kurtistuneet rypyille kovan vaaleanpunaisen nännin ympärille. Kumarruin taas lähelle Minnaa ja pystyin haistamaan hänen kiihkonsa tuoksun. Suutelin Minnan rintaa hellästi näykkäisten välillä Minnan huohottaessa puhelimeen Hannalle. Hitaasti nuolin Minnan nännejä kuljettaen kieltäni ympäri nännipihaa ottaen lopulta nännin suuhuni. Sitten aloin kulkemaan suudellen alemmas haluten kärsimättömästi maistaa Minnan häpyä. Kuulin vaimeasti kuinka Minna vaihtoi Hannan kanssa kiimaisia lauseita ja kuinka välillä kamera napsahti kuvan merkiksi. Samassa tunsin Minnan sormet hiuksissani hänen tarttuessa niistä kiinni ohjaten pääni suoraan hänen jalkojensa väliin. Painoin kasvoni hänen kosteisiin pikkareihin ja aloin suutelemaan niiden alta tuntuvia häpyhuulia. Tunsin kuinka pikkareiden läpi tihkui Minnan kiimaista kosteutta samalla kun ne hyvää vauhtia kostuivat omasta kuolastani. Haluten jo maistaa Minnaa kunnolla pujotin käteni hänen pikkuhousujensa reunan alle ja vedin ne hänen jalastaan pois. Minna levitti auliisti jalkojaan ja syöksyin hänen kiimaisen häpynsä kimppuun upottaen kieleni häpyhuulten väliin. Minna voihkaisi ja tunsin kuinka hänen kätensä laskeutui jälleen hiuksiini. Maistoin hänen valkoista kiimanestettään ja aloin innolla nuolemaan paisunutta nupukkaa. Joka kielen lipaisulla Minna voihkaisi puhelimeen. Katsoin kuinka hän silmät kiinni hyväili rintojaan nauttien kieleni leikistä hänen hävyllään. Lopulta otin hänen klitoriksen suuhuni ja aloin imemään ensin kevyesti, voimistaen koko ajan äänähtelyjen mukaan. Tunsin kuinka Minnan lantio alkoi värähtelemään orgasmin kasvaessa hänen sisällään. Voimistin kieleni liikettä saattaen Minnan orgasmin kynnyksen yli päästäen hänet taivaisiin. Minna voihki ja vaikeroi kiemurrellen sohvalla minun pitäessä kiinni hänen pepustaan yrittäen pidentää hänen orgasmiaan mahdollisimman pitkälle. Lopulta päästin irti Minnasta ja nousin ylös nuollen leuastani valuvaa kiiman nektaria. Minnan jutellessa vielä voipuneesti puhelimeen otin kameran ja ikuistin irstaan, mutta samalla kauniin näyn sohvallamme.
En ollut kuunnellut mitä Minna oli vielä jutellut Hannalle sulkiessaan puhelimen. Hänellä oli kuitenkin vielä ilkikurinen ilme naamallaan ja selvästi jotain mielessä. ’Tule!’, hän sanoi ja meni meidän makuuhuoneeseen. Selvästi tietäen mitä etsi hän kaivoi esille sidottavan dildomme ja tuli vierelleni. Hitaasti hän riisui kylpytakkini ja henkäisin kiihkosta tuntiessani sen valuvan selkääni myöten lattialle. Minna polvistui eteeni ja sitoi dildon vyötäisilleni. Tunsin kuinka hänen kätensä koskettivat paljasta ihoani ja selkäpiitäni pitkin juoksivat kylmät väreet. Samassa Minna tönäisi minut sängylle selälleni ja kapusi päälleni ohjaten dildon sisäänsä. Hän alkoi hitaasti liikkumaan dildo sisässään ja näky oli kiihoittavan irstas. Yritin vastata Minnan rytmiin, mutta pian en pysynyt hänen mukanaan, sillä hänen vauhtinsa alkoi kiihtymään hurjaksi. Dildo liukui edestakaisin kiimaisessa hävyssä ja Minna voihki äänekkäästi rytmikkäiden liikkeidensä tahdissa. Ojensin käteni ja aloin hyväilemään hänen rintojaan, joka näytti vain lisäävän Minnan tahtia. Katsoin kuinka Minna liikehti päälläni nauttien dildostaan sisällään, nussien kuin viimeistä päivää. Minna alkoi selvästi olla lähellä orgasmiaan nopeuttaen tahtiaan niin, etten pystynyt enää hyväilemään hänen rintojaan. Samassa hän voihkaisi ja lyhistyi päälleni huohottaen rajusti. ’Oli aivan upeeta...kiitos teille...en ihan tätä arvannut kun tänne tulin.’ Minna sanoi nousten päältäni kipittäen vessaan. Jäin hieman hölmistyneenä ja pettyneenä makaamaan sängylle.
Hetken päästä Minna tuli vielä huoneeseen pukien vaatteitaan päälleen. ’Sori, että mä lähden tälleen...olitte tosi ihania. Kiitos kauheasti..’ Kuulin kuinka hän puki takkinsa ja kenkänsä ja laittoi oven kiinni takanaan. Olin hieman pettynyt etten ollut saanut tyydytystä tykyttävään himooni ja riisuin dildon pois. Hetken mielijohteesta nuolaisin dildoa, joka maistui aivan Minnan eritteille samalla kun käteni eksyi märälle vaolleni. Sormeni alkoivat liikehtimään himokkaan klitorikseni päällä samalla kun huomasin nuolevani ja ottavani dildoa suuhuni. Sormeni pyörivät nautinnollisesti klitorikseni päällä ja tunsin kuinka pieni lohduttava orgasmi rauhoitti himokkaan mieleni. Ilta oli kuitenkin ollut muuten todella tyydyttävä ja epäilin Hannalla olevan sormensa pelissä mukana.
Ravistelin itseäni ja yritin keskittyä uudelleen kysymyksiin miettien silmät kiinni vastauksia. Nyt päähäni putkahteli vain ajatuksia menneeltä viikolta ja parista puhelinseksisessiosta Hannan kanssa. Hanna oli ollut jo viikon kotonaan katsomassa hieman siskonsa ja veljensä perään vanhempien ollessa ulkomailla. Hanna oli myös ilmoittanut aikovansa mennä yhden kaverinsa kanssa baariin. Pieni mustasukkaisuuden peikko oli nostanut päätään sisälläni, sillä uskoin Hannan menevän sänkyyn tuon kaverin kanssa. Jälleen havaitsin ajatuksieni harhailleen pois tentistä, johon olin yrittänyt viime viikon lukea. Tajusin myös ajankin käyvän vähiin jos en keksisi pian oikeita vastauksia kysymyksiin.
Raapustelin paperilleni vastauksia pariin kysymykseen, mutta sen jälkeen täysi tyhjyys tuli uudelleen vastaan. Yritin miettiä kovasti vastauksia, mutta huomasin seuraavani enempi poislähteviä ihmisiä. Katselin kuinka he palauttivat paperinsa assistentille todistaen aina henkilöllisyytensä ja kirjoittaen nimensä paperiin. Usein miten katseeni kulki poistujan selkää pitkin alas hänen pepulleen ja huomasin ajattelevani melkoisia törkeyksiä heistä. Kuin huomaamattani käteni vaelsi jalkojeni väliin ja painoin kevyesti farkkujeni haaraosaa. Pieni sävähdys kulki ruumiini läpi ja vaivihkaa jatkoin hyväilyäni. Katseeni pysähtyi nyt pöydän takana istuvaan assistenttiin, joka otti papereita vastaan. Hänellä oli kapeat kauniit kasvot, joita kehystivät raidoitetut vaaleanruskeat hiukset. Ruskeat silmät katselivat ihmisten papereita lävitse ja pari kertaa hän nuolaisi ohuita huuliaan ja sipaisi hiuskiehkuran korvansa taakse. Kuvittelin kuinka nostaisin hänen neulepuseroaan ylös ja suutelisin hänen rintojaan. Painaisin hänet pöytää vasten ja riisuisin hänen farkkunsa. Avasin silmäni ja tajusin assistentin katsovan suoraan minuun. En tiedä miltä ilmeeni oli näyttänyt tai oliko hän nähnyt käteni villiä liikettä jalkojeni välissä, mutta joka tapauksessa punastuin rajusti ja aloin hermostuneesti keräilemään tavaroitani. Sain sählättyä tavarani reppuun ja lähdin kulkemaan alas portaita vilkaisten vielä pulpetille. Pulpetti oli alhaalta avoin ja sinne saattoi nähdä assistentin pöydältä. Kirosin mielessäni itseäni ja punastellen kuljin alas portaita assistentin katseen alla. Tuntui kuin hänen silmänsä porautuisivat minuun ja näkisi kovettuneet nännini topattujen rintaliivieni lävitse. Yritin hymyillä ja hermostuneena asetin lompakkoni assistentin eteen, jotta hän pystyisi tarkistamaan henkilöllisyyteni. Samalla kirjoitin nimeni listaan ja palautin raapustukseni pinoon. Punastellen nyökkäsin assistentille ja poistuin melkein juosten salista.
Kävelin ulos iltapäivän aurinkoon ja hyppäsin autooni. Päätin hieman hemmotella itseäni ja ajoin videovuokraamon ja Alkon kautta kämpille saaliinani viinipullo, karkkipussi ja uudehko leffa. Kotiin päästyäni söin kevyen iltapalan ja painuin kylpyyn rentoutumaan. Emme kovin usein käyttäneet kylpyammetta, mutta nyt kaikki jännitys ja koetilanteen luoma tuskanhiki tuntui tarvitsevan pitkän liotuksen lähteäkseen pois. Rentouduin ja peseydyin kunnolla kylvyssä ja kun viimein nousin sieltä tuntui oloni raukealta, mutta samalla virkistyneeltä ja puhtaalta. Kuivattuani itseni kietaisin kylpytakin päälleni ja tassuttelin keittiöön avaamaan viinipullon. Täytettyäni viinilasin istuin sohvalle ja otin puhelimeni valiten Hannan numeron. Kyselin Hannan kuulumisia ja hieman kierrellen ja kaarrellen yritin ottaa selvää mitä oli tapahtunut baari-illan jälkeen. Hanna arvasi melkein heti mistä oli kyse ja piinasi minua melkein puhelun loppuun asti kysellen minun kuulumisia ja tekemisiäni. Lopulta Hanna sanoi:’Etkö enää muista mitä sovimme? Mä olin silloin ihan tosissani ja toivon, että säkin olit?’ Muistin hyvin mitä olimme Hannan kanssa sopineet ja tiesin sen kaiken sopivan paljon paremmin kuin tavallinen suhde. ’Tiedän millainen narttu sinä olet ja niin tiedät itsekin ja mielestäni tämä järjestely sopii meille molemmille loistavasti.’ Myöntelin Hannan järkeilyihin, sillä vaikka niitä ei kaikki ymmärtäneetkään tai hyväksyneet, olin aivan samaa mieltä.
Ennen kuin Hanna ehti aloittaa seuraavaa lausetta kuulin ovisummerin soivan ja menin puhelin kourassa vastaamaan siihen. Painoin vastausnappia ’Niin?’ sanoin kaiuttimeen. ’Täällä on Minna Kalliomäki...minulla on jotain sinulle kuuluvaa..’, kuului hieman metallinen ääni vastaukseksi. ’Anteeksi, siis kuka?’, vastasin epävarmasti takaisin. ’Siis olin tänään valvomassa tenttiä ja teillä jäi lompakko pöydälle...’ Ajatukseni alkoivat sinkoilla ja jostain syystä punastuin. Vastasin Hannalle kuka alhaalla oli ja Hanna käski avaamaan oven tietäen mitä luentosalissa oli tapahtunut. Painoin avausnappia ja kuulin hetken päästä kuinka hissi kolahti lähtiessään alakertaan. Aloin sanomaan Hannalle näkemiin, mutta hän keskeytti minut heti alkuun ja käski vietellä assistentin. Aloin änkyttämään vastaan ,mutta Hanna vain lopetti puhelun.
Olin aivan hämmentynyt Hannan uusista piirteistä ja säikähdin ovikellon soidessa. Kurkkasin nopeasti ovisilmästä ja näin oven takana hieman hermostuneen oloisen assistentin. Avasin oven ja tervehdin hieman varovaisesti Minnaa:’Moi’ ’Terve. Mä tulin vain tuomaan sulle tätä.’ Minna sanoi ojentaen lompakkoani. ’Ai kiitos! Mä en ollenkaan huomannut että tää olis jäänyt mulla jonnekin. Kiitos hirmusti...tule sisään niin mä tarjoan jotain kiitokseksi!’ vastasin ottaen lompakon itselleni. ’En mä tiedä..mä olin vain ohikulkumatkalla tästä..lenkillä..’, Minna vastasi hieman ujostellen. Minnalla tosiaan näytti olevan vaaleansininen tuulipuku päällään, mutta huomasin hänen myös laittaneen meikkinsä kuntoon. ’Ei..tule nyt vain sisälle. Pakko minun on sinua jotenkin kiittää, kun viitsit ihan kotiin asti tuoda tänä tyhjän lompakon! Vai onko sulla kiire jonnekin?’, sanoin huomatessani kapean kultasormuksen kiiltelevän Minnan vasemmassa nimettömässä. ’No ei kait mulla niin kiire ole, mutta...’, Minna aloitti. ’No sitten voit tulla ottamaan kupin kahvia taikka lasin viiniä!’, sanoin eikä Minna enää vastustellut vaan tuli sisälle ja riisui lenkkarinsa ja takkinsa. ’No ei kait tässä mikään kauhea kiire ole, kun poikakaverikin on saunaillassa.’, Minna sanoi astuessaan peremmälle.
Minnan tutustuessa olohuoneeseemme laitoin meille teekupit ja hieman keksiä tarjolle. Aluksi juttu oli hieman vaivautunutta, mutta pian juttu alkoi luistaa. Pelkäsin koska Minna ottaisi esille luentosalissa tapahtuneen nolon tilanteen, mutta unohdin sen pian keskustelun kierrellessä normaaleja asioita. Juttu luisti oikeastaan paljon mainiommin kuin arvasimmekaan, sillä tunti kului nopeasti ja olin jo kaatamassa toista lasillista viiniä Minnan lasiin. Vaikutti ettei Minnalla ollut enää kiire minnekään ja huomasin tarkastelevani Minnan rintoja, jotka piirtyivät vasten hänen t-paitaansa. Huomasin Minnan poskien punoittavan hieman, kun hän hieman arastellen kysyi mikä se minun hommani oli siellä luentosalissa. Tunsin kuinka kuumoitus ja punoitus alkoi levitä naamalleni ja korvilleni saadessani tietää, että Minna oli nähnyt hyväilyni. Samassa kuitenkin Minnan kännykkä alkoi soimaan hänen takkinsa taskussa ja arvelin sen pelastaneen minut nololta tilanteelta. Toisaalta olisin kyllä halunnut kertoa Minnalle kuinka halusin maistaa häntä ja jotenkin olin saanut sellaisia vaikutelmia myös hänen puoleltaan.
Saatuani levottomat ajatukset karkoitettua edes hetkeksi ja kaadettuani lopun viinistä laseihimme aloin kuuntelemaan väkisinkin eteisestä kuuluvaa puhelinkeskustelua. Arvelin Minnan puhuvan poikakaverilleen eikä keskustelun suunta kuullostanut lainkaan hyvältä. Samassa oma kännykkäni soi ja vastasin siihen nopeasti hieman paniikissa aivan kuin olisin jäänyt kiinni jostain tuhmasta. Hanna kysyi välittömästi vieläkö Minna oli paikalla. Jostain syystä käännyin selin käytävään, jotta Minna ei kuulisi puheluani. ’On se vielä täällä..miksi niin?’, vastasin hieman kuiskaten. ’Vieläkö on vaatteet päällä? Vai joko olet saanut vieteltyä sen?’ Hanna tiukkasi minulta. ’Ei me mitään olla...en mä ole ketään vietellyt...’ vastasin hieman hämmentyneenä. ’Älä yritä pikku narttuni..kyllä mä tiedän, että sä haluat sitä etkö haluakin?’ Aloin hieman takellella sanoissani, enkä voinut muuta kuin myöntää haluavani Minnaa. Ja totta se olikin, olisin todella kovasti halunnut riisua hänen tuulipukunsa housut ja maistaa häntä. ’Arvasin! Ei tuollainen nymfo voi olla haluamatta...’ loppu Hannan lauseesta jäi minulta kuulematta, sillä kuulin pienen äänähdyksen selkäni takaa ja näin Minnan siellä katsovan minua. Punastuin korviani myöten, sillä tajusin hänen kuulleen tuomitsevat sanani. En osannut sanoa yhtään mitään ja menin täysin lukkoon. Minna sen sijaan tuli hieman lähemmäs ja kysyi:’Haluaisitko sä mua todellakin? Siis silleen?’ En voinut muuta kuin nyökätä huultani purren. ’Voisitko tehdä mulle hyvää? Mä en ole koskaan ollut naisen kanssa, mutta jotenkin se kiinnostaisi....sitä paitsi meillä ei ole mennyt oikein hyvin poikakaverin kanssa viime aikoina ja...niin no olen puutteessa.’ En voinut muuta kuin nielaista ja suuni tuntui todella kuivalta. ’Voisitko sä opettaa mua?’ Minna jatkoi tullen vielä lähemmäs. Nyökkäsin yrittäen kostuttaa kuivilta tuntuvia huuliani. ’Kuka muuten sulle soitti?’ Minna kysyi rikkoen hieman sähköistä tunnelmaa. Tajusin Hannan olevan vielä puhelimen toisessa päässä ja aloin änkyttämään puhelimeen anteeksipyyntöä. ’Anna tää Minnalle!’ Hanna sanoi puhelimeen ja tottelevaisesti ojensin puhelinta Minnalle, joka katsoi minua hieman ihmeissään. Minna kuitenkin vastasi puhelimeen ja alkoi enimmäkseen kuuntelemaan. Istuin varovaisesti sohvan reunalla siemaillen viiniä yrittäen saada Hannan selostuksesta jotain vihjeitä. Minnan ilme oli aluksi ihmettelevä, mutta suli hetken päästä hymyksi. Samalla hän tuntui mittailevan silmillään vartaloani.
En oikein tiennyt mitä tehdä ja yritin olla kuin mitään kummallista ei olisi tapahtunut. Samassa Minna säikäytti minut käskemällä ’Nuole mua!’ Ensin en tiennyt mitä tekisin. Vaistomaisesti olin jo hieman noussut, mutta jokin tuntui vielä pidättelevän minua. ’Nuole nyt!’ Minna sanoi vaativammin ja lammasmaisesti kävelin hänen luokseen ja polvistuin sohvan vierelle. Katsoin ylös Minnan silmiin ja näin kiihkon liekkien palavan niissä. Ojensin käteni ja aloin hitaasti vetämään hänen housujaan pois paljastaen tummat sukkahousut. ’Nyt se riisuu mun housuja pois.....sukkahousut..sulla?’ kuulin Minnan henkäilevän puhelimeen. Vedin hitaasti myös Minnan sukkahousut alas paljastaen mustat liukkaat mikrokankaiset pikkarit. Minna nosti avuliaasti jalkojaan ylös enkä voinut olla hyväilemättä niiden väliin jäävää pikkuhousujen peittämää kumpua. Hetken mielijohteesta pidin Minnan jalkoja ylhäällä kurottaen samalla olohuoneen pöydän alatasolta uuden uutukaisen digikameramme ja otin kauniista näystä ikimuistoisen kuvan. Siirryin hieman kauemmas ja Minna auliisti poseerasi kamerani edessä. ’Odota mä riisun paitani..’ Minna sanoi puhelimeen hieman paksulla äänellä ja alkoi ottamaan paitaansa pois. Otin muutaman kuvan kun hän riisui paitansa ja samantien rintaliivinsä paljastaen pehmeät hieman pystyt rintansa, joiden nännipihat olivat kurtistuneet rypyille kovan vaaleanpunaisen nännin ympärille. Kumarruin taas lähelle Minnaa ja pystyin haistamaan hänen kiihkonsa tuoksun. Suutelin Minnan rintaa hellästi näykkäisten välillä Minnan huohottaessa puhelimeen Hannalle. Hitaasti nuolin Minnan nännejä kuljettaen kieltäni ympäri nännipihaa ottaen lopulta nännin suuhuni. Sitten aloin kulkemaan suudellen alemmas haluten kärsimättömästi maistaa Minnan häpyä. Kuulin vaimeasti kuinka Minna vaihtoi Hannan kanssa kiimaisia lauseita ja kuinka välillä kamera napsahti kuvan merkiksi. Samassa tunsin Minnan sormet hiuksissani hänen tarttuessa niistä kiinni ohjaten pääni suoraan hänen jalkojensa väliin. Painoin kasvoni hänen kosteisiin pikkareihin ja aloin suutelemaan niiden alta tuntuvia häpyhuulia. Tunsin kuinka pikkareiden läpi tihkui Minnan kiimaista kosteutta samalla kun ne hyvää vauhtia kostuivat omasta kuolastani. Haluten jo maistaa Minnaa kunnolla pujotin käteni hänen pikkuhousujensa reunan alle ja vedin ne hänen jalastaan pois. Minna levitti auliisti jalkojaan ja syöksyin hänen kiimaisen häpynsä kimppuun upottaen kieleni häpyhuulten väliin. Minna voihkaisi ja tunsin kuinka hänen kätensä laskeutui jälleen hiuksiini. Maistoin hänen valkoista kiimanestettään ja aloin innolla nuolemaan paisunutta nupukkaa. Joka kielen lipaisulla Minna voihkaisi puhelimeen. Katsoin kuinka hän silmät kiinni hyväili rintojaan nauttien kieleni leikistä hänen hävyllään. Lopulta otin hänen klitoriksen suuhuni ja aloin imemään ensin kevyesti, voimistaen koko ajan äänähtelyjen mukaan. Tunsin kuinka Minnan lantio alkoi värähtelemään orgasmin kasvaessa hänen sisällään. Voimistin kieleni liikettä saattaen Minnan orgasmin kynnyksen yli päästäen hänet taivaisiin. Minna voihki ja vaikeroi kiemurrellen sohvalla minun pitäessä kiinni hänen pepustaan yrittäen pidentää hänen orgasmiaan mahdollisimman pitkälle. Lopulta päästin irti Minnasta ja nousin ylös nuollen leuastani valuvaa kiiman nektaria. Minnan jutellessa vielä voipuneesti puhelimeen otin kameran ja ikuistin irstaan, mutta samalla kauniin näyn sohvallamme.
En ollut kuunnellut mitä Minna oli vielä jutellut Hannalle sulkiessaan puhelimen. Hänellä oli kuitenkin vielä ilkikurinen ilme naamallaan ja selvästi jotain mielessä. ’Tule!’, hän sanoi ja meni meidän makuuhuoneeseen. Selvästi tietäen mitä etsi hän kaivoi esille sidottavan dildomme ja tuli vierelleni. Hitaasti hän riisui kylpytakkini ja henkäisin kiihkosta tuntiessani sen valuvan selkääni myöten lattialle. Minna polvistui eteeni ja sitoi dildon vyötäisilleni. Tunsin kuinka hänen kätensä koskettivat paljasta ihoani ja selkäpiitäni pitkin juoksivat kylmät väreet. Samassa Minna tönäisi minut sängylle selälleni ja kapusi päälleni ohjaten dildon sisäänsä. Hän alkoi hitaasti liikkumaan dildo sisässään ja näky oli kiihoittavan irstas. Yritin vastata Minnan rytmiin, mutta pian en pysynyt hänen mukanaan, sillä hänen vauhtinsa alkoi kiihtymään hurjaksi. Dildo liukui edestakaisin kiimaisessa hävyssä ja Minna voihki äänekkäästi rytmikkäiden liikkeidensä tahdissa. Ojensin käteni ja aloin hyväilemään hänen rintojaan, joka näytti vain lisäävän Minnan tahtia. Katsoin kuinka Minna liikehti päälläni nauttien dildostaan sisällään, nussien kuin viimeistä päivää. Minna alkoi selvästi olla lähellä orgasmiaan nopeuttaen tahtiaan niin, etten pystynyt enää hyväilemään hänen rintojaan. Samassa hän voihkaisi ja lyhistyi päälleni huohottaen rajusti. ’Oli aivan upeeta...kiitos teille...en ihan tätä arvannut kun tänne tulin.’ Minna sanoi nousten päältäni kipittäen vessaan. Jäin hieman hölmistyneenä ja pettyneenä makaamaan sängylle.
Hetken päästä Minna tuli vielä huoneeseen pukien vaatteitaan päälleen. ’Sori, että mä lähden tälleen...olitte tosi ihania. Kiitos kauheasti..’ Kuulin kuinka hän puki takkinsa ja kenkänsä ja laittoi oven kiinni takanaan. Olin hieman pettynyt etten ollut saanut tyydytystä tykyttävään himooni ja riisuin dildon pois. Hetken mielijohteesta nuolaisin dildoa, joka maistui aivan Minnan eritteille samalla kun käteni eksyi märälle vaolleni. Sormeni alkoivat liikehtimään himokkaan klitorikseni päällä samalla kun huomasin nuolevani ja ottavani dildoa suuhuni. Sormeni pyörivät nautinnollisesti klitorikseni päällä ja tunsin kuinka pieni lohduttava orgasmi rauhoitti himokkaan mieleni. Ilta oli kuitenkin ollut muuten todella tyydyttävä ja epäilin Hannalla olevan sormensa pelissä mukana.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Vähän erilainen, mutta aivan ihana. Kiitän.
Hyvää ja tapahtuma rikasta Vappua sinulle, Seuralainen.
Tuskin maltan odottaa mitä kivaa Vappu tuo tullessaan sinulle.
Herrajestas, odotin erilaista mitä tuli tykkäsin tuosta juu erilainen oli kyl mutta hyvää vaihtelua. Hmm..alkopas tekee mieli hemmetti.
En tiedä mikä noista tarinoista tekee niin ihania, kiihottavia, jopa "suussa sulavia".
Osittain on se kirjoitus tapa ja sanojen valinta, tiedä sitten onko nuo sitten kirjotettu oikeista tapahtumista tiedä häntä.
Tosin ainahan nainen ja nainen kuulostaa hyvälle mutta sinä ja tarinas on ehkä usein liikaa =) hyvällä tavalla.
Kiitoksia, novellisi ovat aina yhtä mahtavia. Lisää lesbo novelleja..