Ongelmia thesims2.com'issa

Onko teillä muillakin vaikeuksia kirjautua sivuille? Ja aika paljon hitaammat on sivut nykyään.. Aikaisemmin olen pystynyt kirjautumaan
2196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei, mulla ainakaan ole ollu onkelmia, mut se taas voi johtuu siitä, et ruksin aina sen ruudun missä kysytään, et haluaako olla aina kirjautuneena sisälle. Tuo aina kirjautuneena oleminen helpottaa mm. tuon kirjautumisen kanssa ja uusimpia sivustolle tulleita latauksia pääsee nopeammin selaamaan.

Mod the Sims on suosittu sivusto ja siellä käy tuhansia käyttäjiä päivässä, joten luonnollisesti sivusto saattaa olla sen vuoksi hidas tai jumittaa. Modissa tehdäänkin aika usein huoltotoimia, jolloinka latailemaan ei pääse hetkeen.
Mut tällä hetkellä se toimii suht normaalisti, ainakin mulla.

Äänestä
  • mä kyllä selvästi tarkoitin virallisia thesims2.ea.com'ia.. (Huom! Olen sama aloittaja henkilö, joka on aikaisemmin vieraillut palstalla vierailija -ninikkeellä. Tämä on reksiteröity nimimerkki, jota käytän jatkossa).

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vierailija kirjoitti:

Onko teillä muillakin vaikeuksia kirjautua sivuille? Ja aika paljon hitaammat on sivut nykyään.. Aikaisemmin olen pystynyt kirjautumaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu