HANNA PAKARINEN

-mutta Hannan pitäis vaihtaa "stailaajaa".Laulajana -super!Tukka voi olla lyhyt, mutta tyylillä ,joka sopii!
2410
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

korsettikauhtanansa kaappiin. Luoja, että se pitää tunkea aina päälle!

Äänestä

Hannan pitäisi myös pitää parempaa huolta itestään, tai lähinnä kropastaan. Näyttää että kaikki "ylimääräinen" tursuaa ja pursuaa ulos, varsinkin hihattomista asuista. Ns. pullamössö käsivarret eivät näytä hyvältä... Voisi luulla, että stailistilla, tai puvustajalla, olisi mahdollisuus vaikuttaa esiintymisasuihin???

Äänestä

Kommentoi aloitusta


i dig it kirjoitti:

-mutta Hannan pitäis vaihtaa "stailaajaa".Laulajana -super!Tukka voi olla lyhyt, mutta tyylillä ,joka sopii!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu