Tuntuu, että monet yrittävät saada kontakstia ihastukseensa tämän ja lebepalstan kautta.
Monet luulevat, että lukevat ihastustensa juttuja. Kuka tietää vaikka olisikin löytänyt rakkansa tekstin, mutta todennäköisesti "hän" ei edes käy näillä sivuilla.
Mutta jos jotain apua tästä sivustosta on, nii olen itse saanut henk. koht vinkkejä omaan tilanteeseen. Ja onhan se ihanaa kuvitella edes vähän aikaa, että lukisit ihastuksesi kirjoitusta... :)
Monet luulevat, että lukevat ihastustensa juttuja. Kuka tietää vaikka olisikin löytänyt rakkansa tekstin, mutta todennäköisesti "hän" ei edes käy näillä sivuilla.
Mutta jos jotain apua tästä sivustosta on, nii olen itse saanut henk. koht vinkkejä omaan tilanteeseen. Ja onhan se ihanaa kuvitella edes vähän aikaa, että lukisit ihastuksesi kirjoitusta... :)
Vastaukset 5
Vanhimmat
että en ite ois ikinä uskonu et "hän" täällä pyörisi.. Ja sen takia en häntä täältä ettinykkään...
Jaoin vaan sekopäisiä tunteitani tänne muille samanlaisella hattaralla leijuville..
MUTTA kävikin niin uskomattomasti että sattumalta löysinkin sen oman Ihastukseni täältä ,eli löysimme toisemme TÄÄLTÄ uudestaan...:))))
Elämä osaa tosissaan yllättää!! Mahtava fiilis!
Rakkautta ja kukoistavaa kesää kaikille!!
Se onkin sit kuumottavampi juttu siirtyä virtuaalimaailmasta todelliseen maailmaan..
Nähä tämän jälkeen oikiasti..
Jännittää ihan pirusti enkä uskalla tehä mitään.. -eikä hänkään..:)
Toivottavasti tämä ei nyt tähän kuites jääny..:)
..eli ihan sama miten vaan käy niin aina hankalaa ku on rakastua rupsahtanu..:)
-perhoset lentää..;)
Onnea teille! On muuten aika epätodennäköistä löytää "hänet" täältä, mutta mikään ei ole näköjään mahdotonta:)
Jos olet jo löytänyt hänet, niin sittenhän peli on selvä? Vai? Olette kuitenkin kirjoitelleet tämän palstan ulkopuolella?
välillä aika lohdullista että voi kuvitella Hänen lukevan omia juttuja... Mutta itsekin olen kyllä saanut muutamia hyviä ´neuvoja`.:) Ja jos jotkut ovat oikeasti löytäneet toisensa tämän kautta,se on mahtavaa!
Eikä tossa vielä mitään, että laittaa viestejä täällä ihastukselle, mutta sitten vielä ihan tosissaan luulee kertoneensa tälle kohteelle "suoraan" ja huokaisee helpotuksesta että tulipahan kerrottua ettei jää myöhemmin vaivaamaan ettei uskaltanut yrittää. Kuka hitto tollasia viestejä ottaa tosissaan, siis jotain rajaa...Raukkamaisempia idiootteja voi olla olemassakaan, kukaan järkevä ihminen nyt rupea vastaamaan tälläisellä palstalla jossa ole kuin vähä-älyisiä suhteesta toiseen hyppiviä ylimielisiä aina oikeessa olevia kaunottaria, ups, sanoinko kaunottaria, siis omasta mielestään sellaisia olevinaan.