Passat -97 iskarit

Löytyykö kokemuksia eri merkkisistä iskareista, esim. Monroe vs. Boge? Millaisissa kilometreissä on pitänyt uusia?
1309
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

itse vaihdoin 200tkm paikkeilla passat -97 (uudempi korimalli).. 170tkm olisi ollut sellainen turvallinen käyttöikä, sillä kuorma päällä ajettaessa alkoivat takana olemaan loppu niihin aikoihin.

Uudet otin Sachsina (super touring??) eli sama tehdas nykyään kuin Boge. Nämä vastasivat auton alkup. iskareita. Maksoivat tarvikeliikkeestä reilu 200€ itse asennettuna.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


keinu kirjoitti:

Löytyykö kokemuksia eri merkkisistä iskareista, esim. Monroe vs. Boge? Millaisissa kilometreissä on pitänyt uusia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu