Vituttaa liverluuserien touhut! voitasko perustaa anti fun-club luusereille. ite lähden ainakin messin vaikka heti...ja niin moni ystäväni myös!
Anti-LIVERPOOL fun club suomeen!
4
323
Vastaukset
- roma,suomifutis fani
muaki ketuttaa ku monet on niin liverpool fania. tuntuu et töllössä selostajatki kannattaa aina pyyliä. mikä suomalaisten side edes yleensä maksapaskaan on? vai onko se vaan jari ja sami niinky viitisen vuotta sitte haka-liverpool matsis näytti.
- carlos
Minullakin on monia ystäviä, joiden identiteetti perustuu pitkälti jonkin jalkapalloseuran inhoamiseen.
- Nimetön
Minuakin ärsyttää koko Liverpool. Media oikein tuputtaa sitä suomalaisille ja YLE näyttää melkein aina Mestarien liigassa Liverpoolin pelin.
Liittyisin ehdottomasti jos tuommoinen antiklubi perustettaisiin. - Sócrates
jos tuollainen Anti-Liverpool clubi olisi olemassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi675927Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3495749Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934731Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y122235Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva182048Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu521952Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont431870Martina vuokraa yksiötä
Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.2511211Jokaisella tytöllä on supervoimansa
Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan2031114Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!
Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka641061