Digisovitin kahvinkeittimeen

Moi. Tietääkö kukaan loppuuko analoginen kahvinkeitto elokuussa? Mikä merkki olisi sopiva philips-kahvikeittimeen? Ilmeisesti philips? Entä jos väliin ostaa HDMI-johdon, parantuuko kahvin maku ja väri?
3280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Itse olen saanut puhtaana pidetyllä analogisella Philips-kahvinkeittimellä hyvän makuista kahvia. Tuo digikeitin on vasta testausvaiheessa enkä Philipsille antamani vaitiololupauksen takia saa puhua pukahtaa siitä tietoja vielä mutta sen voin sanoa että laatu ei ainakaan analogisesta heikkene! :)

Ei kun kahvinkeittopuuhiin nyt joka iikka.

Äänestä
  • Siirry teehen! Ja pussiteehen! Äläkä enää edes lämmitä vettä tuolla hirviökeittimelläsi! Tiedäthän Philipsin, se aloittaa yleensä soittamisen 78-kierrosnopeudella ja soittaja saattaa olla Bill Haley!

    Äänestä

Ei auta , joudut ostamaan Moccamasterin .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


digivalmius kirjoitti:

Moi. Tietääkö kukaan loppuuko analoginen kahvinkeitto elokuussa? Mikä merkki olisi sopiva philips-kahvikeittimeen? Ilmeisesti philips? Entä jos väliin ostaa HDMI-johdon, parantuuko kahvin maku ja väri?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu