LUKEKAA!

Kertokaas ny ku mul on Derbi Senda X-Treme R -07 Ni misä se suutin sijaitsee tarkalleen?
4352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kaasarin kohokammiossa.......

Äänestä
  • näkeekö sen suuttimen ulospäin.. ja missäs se kohokammio on kaasarissa?

    Äänestä

  • JemtASD kirjoitti:

    näkeekö sen suuttimen ulospäin.. ja missäs se kohokammio on kaasarissa?

    ei sitä neulaa nää jos ei pura kaasaria osiin.

    Äänestä

  • itellä derbi xtreme -04 kirjoitti:

    ei sitä neulaa nää jos ei pura kaasaria osiin.

    suutin löytyy etuvalomaskin sisältä oleva sähköboxi. siihen täytyy laittaa isompi suutin jotta mopo saa enemmän virtaa ja jaksaa kulkea. SUOMI24 ON IHAN VITUN PASKA PAIKKA KUN TÄÄLLÄ ON VAAN TOLLASII HOMOJA JOTKA EI VITTU OSAA YHTÄÄN MITÄÄN VITTU GOOGLE ON KEKSITTY HINTIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


emtASD kirjoitti:

Kertokaas ny ku mul on Derbi Senda X-Treme R -07 Ni misä se suutin sijaitsee tarkalleen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu