Tuleeko...

lemmikkien adoptiopalveluun lisää lemmikkejä ku entiset loppuu? Toivattavasti tajusitte.
4292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

luulen ainakin että ei... tosin jos haluat lisää elukoita sinne niin tee perhe jossa on niitä paljon ja adoptoi sitten kaikki...

Äänestä

minusta kissoihin tulee ainakin.. mutta koirista en tiedä.. ja voihan sitä mennä ostamaan eläinkaupasta ihan uusia lemmikeitä.. tai sitten tehdä itse jos omistaa koiran/kissankopin ja uroksen ja naaraan..

Äänestä

pelasin aluksi huonolla koneella sims 2:sta ja sinne ei tullut enempää lemmikkejä. nyt mulla on parempi kone, ja aina kun adoptoi parikin lemmikkiä pois sieltä, niin sinne tulee lisää kissan- ja koiranpentuja. mutta sitten taas toisella kunnon koneellani tulee pelkästään aikuisia lemmikkejä koko ajan lisää. :D

Äänestä
  • huomasin vähän sen jälkeen kun olin kysynyt että siihen lemmikkien adoptio palveluun oli tullut kissan ja koiran pentuja

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


??? kirjoitti:

lemmikkien adoptiopalveluun lisää lemmikkejä ku entiset loppuu? Toivattavasti tajusitte.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu