80 GB kiintolevy?

ole ajatellu ostaa Hp kannettavan 512MB muisti ja 80GB kiintolevy sellane halpis kone mutta kun rahapussi on suhteellisen ohut:D tekeekö sellaisella mitään.

kiitos avusta jo etu käteen:)
2270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tekee, ja sitten kun rahapussiin taas ilmestyy jotakin, niin voi harkita lisämuistia ja ulkoista kiintolevyä.

Äänestä
  • siinä on vista basic, niin sitten ei tee.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-Emmi- kirjoitti:

ole ajatellu ostaa Hp kannettavan 512MB muisti ja 80GB kiintolevy sellane halpis kone mutta kun rahapussi on suhteellisen ohut:D tekeekö sellaisella mitään.

kiitos avusta jo etu käteen:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu