harmi taas

Apollo loukkasi jalkansa ja tultiin just el. lääkäristä. ottivat kuvat ja polviluut ovat vinossa, siis pois paikaltaan. ensi viikolla leikataan :-(((
7418
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

tuon

Äänestä
  • Miettisit vähän mitä kirjoitat. Törkimys!

    Äänestä

  • ruttu-nen kirjoitti:

    Miettisit vähän mitä kirjoitat. Törkimys!

    samaan tyyliin kuin sä? "törkimys"

    Äänestä

  • Aloittaja

    minä olen ehkä ansainnut jotakin pahaakin mutta älä minun eläimille toivo mitään pahaa. ne ovat todellakin syyttömiä!!!
    en ymmärrä miten joku niinkuin sinä voi laukoa tuollaisia? onkohan minun koirani jollakin tavalla sinua loukannut?
    minua itkettää ja surettaa koirani puolesta. sillä on jalka kipeä ja se pitää leikata. olen huolissani. jospa jalka ei parane? sinä vaan vitsailet täällä ihan huvin vuoksi vai?

    Äänestä

Toivottavasti leikkaus onnistuu ongelmitta. Kuinka se pärjää ensi viikkoon asti? Meinaan, että ontuuko kuinka pahasti?

Äänestä
  • Aloittaja

    tulehdusta rauhittavaa lääkettä ja särkylääkettä. sitten kun tulehdus on poissa voi leikata. hyppii raukka kolmella jalalla :-(

    Äänestä

  • UPDATE_8105681 kirjoitti:

    tulehdusta rauhittavaa lääkettä ja särkylääkettä. sitten kun tulehdus on poissa voi leikata. hyppii raukka kolmella jalalla :-(

    Toivotaan, että leikkaus menee hyvin ja paranisi pian. Yleensähän pienillä koirilla on paremmat ennusteet paranemiseen tuon tyyppisissä leikkauksissa joten eiköhän se ihan hyvin mene. Pidän teille peukkuja!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


UPDATE_8105681 kirjoitti:

Apollo loukkasi jalkansa ja tultiin just el. lääkäristä. ottivat kuvat ja polviluut ovat vinossa, siis pois paikaltaan. ensi viikolla leikataan :-(((

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu