Olemme lähdössä elokuussa Dubliniin ja olen ajatellut varata Parliament hotellin, onko jollain kokemuksia ko. hotellista? Kaikki tiedot otetaan vastaan.
Vastaukset 2
- Iris
Oltiin siellä vuosi sitten keväällä ja huone oli kohtalaisen siisti, aamiainen hyvä ja sijainti erinomainen. Suhteellisen rauhallinen hotelli, kadun hälyt kuuluvat tietysti huoneeseen jos kadun puolella on huone. Suosittelen.
- Dublin 8
Todella hyvä hotelli, huoneet ovat hintaan nähden ok. Perus aamiainen, ja mukava baari alakerrassa ja sijainti erinomainen, itse asun naapurissa :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan bisneksillä ei mene hyvin
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä3271608Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja
Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma311319Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta
Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html5161288- 651031
- 74980
- 53776
Kiteen Pallon superpesisjoukkue pelaa huumeiden vaikutuksen alaisena
Huumerikos. Yleisesti uskotaan, että se seikka, että eräs KiPan pelaaja kärähtää huumeista, on vain jäävuoren huippu. M111743Mies, olenko ymmärtänyt oikein?
Ystävyys/salainen suhde/molemmat ovat täysin poissuljettuja asioita? Nainen75732Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän38658Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl468657