Cialis....

Kiitos tänne kavereille jotka suositteli ostamaan Cialista, täytyy sanoa että on erinomainen lääke, ehkä jopa parempi kuin Viagra... ja kiitos myös teille että neuvoitte minulle halvimman paikan mistä ko. lääkettää saa. Taisi olla ko. webosoite http://www.straightmansweb.com
52632
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Palvelin näkyy olevan Suomessa, nämä eivät ole sitten niitä betonimyllyssä värjättyjä mitä telkkarissakin mainostettiin?

Äänestä
  • Tiettävästi kaikki EU:n ulkopuolinen posti läpivalaistaan.

    Where do the pills come from?

    The pills are produced and shipped directly form India. We do not sell there pills directly in the USA, EU or in any other country.

    Heh nimet ja osoitteet nätisti näkyvillä.
    http://whois.domaintools.com/straightmansweb.com

    Äänestä

Tilaisin noita pillereitäsi laatikollisen.

Terveisin
407013135

Äänestä
  • www.straightmansweb.com on suomalaisten ylläpitämä linkkisivusto joka johtaa brittiläiselle www.edselection.com sivulle. Joka klikkauksesta suomalaiset saavat osuutensa. Edselection kerää rahat ja mailaa tilaukset Intiaan. Intiasta pajasta lähetetään cialiskopiot suomeen. Tullipostissa intialainen lähetys saa osakseen ylimääräistä huomiota.

    Äänestä

  • calcutta kirjoitti:

    www.straightmansweb.com on suomalaisten ylläpitämä linkkisivusto joka johtaa brittiläiselle www.edselection.com sivulle. Joka klikkauksesta suomalaiset saavat osuutensa. Edselection kerää rahat ja mailaa tilaukset Intiaan. Intiasta pajasta lähetetään cialiskopiot suomeen. Tullipostissa intialainen lähetys saa osakseen ylimääräistä huomiota.

    Kävelkää äijät lähimmän lääkkärin juttusille ja pyytäkää Cialis resepti.Tod. näk. se kirjoittaa sen saman tien vuodeksi.
    Eikä tarvitse todellakaan alkaa tilittää sen tarkemmin miksi ei aina seiso ym.
    Ei lääkäriä kiinnosta muu kun et sydän kestää ja et käytä nitroja.
    Helvetisti jäkevämpää ostaa ne pillerit suomen apteekista vaikka ne maksaa hieman enemmän niin tiedät mitä se on ja toimii varmasti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Markku1959 kirjoitti:

Kiitos tänne kavereille jotka suositteli ostamaan Cialista, täytyy sanoa että on erinomainen lääke, ehkä jopa parempi kuin Viagra... ja kiitos myös teille että neuvoitte minulle halvimman paikan mistä ko. lääkettää saa. Taisi olla ko. webosoite http://www.straightmansweb.com

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu