Frediltä

Olettekos kuulleet Fredi: Soittaja?
Kuulin eilen eka kertaa ja täytyy sanoa, että
on mun mielestä tosi nokkela teksti ja ihan nätti melodiakin. Hienoa, että Fredi on taas iskussa!
1200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Suomen Demis Roussos. Koskahan sille tulee äänenmurros...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uusi hieno biisi kirjoitti:

Olettekos kuulleet Fredi: Soittaja?
Kuulin eilen eka kertaa ja täytyy sanoa, että
on mun mielestä tosi nokkela teksti ja ihan nätti melodiakin. Hienoa, että Fredi on taas iskussa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu