LÄHDETÄÄN

Lähdetään albenaan hotelli altheaan syyskuussa,onko joku ollut kyseisessä hotellissa ja millainen on ollut? kiitos vastauksista ja jos joku toinen on tulossa sinne sillon niin otetaan kaljat baarissa.
2479
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Itse en siellä ollut mutta suomalainen perhe siltikin. Ei saanut pahemmin kehuja. paitsi että oli rauhallinen paikka.

Huoneessa oli örriäisiä, haisi homeelle ymymym..

Äänestä

Olin viikon kyseisessä hotellissa,
ei ole juurikaan hyvää sanottavaa. Taitaa olla
3:n tähden hotelli, mutta yhden tähden tipautan tuosta!

Minun matkaltani kesäkuu 2007:

-Aamupala tarjotaan eri hotellissa, ei onneksi pitkä matka. Aamupala kattava, nälkä ainakin lähtee..

-Ikinä ei tiedä, koska siivoojat ampaisevat hotellihuoneeseen. Toki koputtavat ensin, mutta
jos olet nukkumassa keskellä päivää niin ei se
heidän siivoamista häiritse:D

-Baari ihan jees, mutta altaalla oleva baari ja
tarjottavat todella kalliita!! Vesi maksaa 2,50 levaa (muissa paikoissa lähellä 0,60 tai 1 leva)!

-Uimaallas ihan tilava ja siisti

-Meluista iltaisin, nuoret juoksentelivat käytävillä ja huusivat toisilleen parvekkeilta toisille.. Klo 21-24 on turha käydä nukkumaan:(
Liekö olleet joitain leirikoululaisia tms?

-Huoneet ei niin hyvässä kunnossa mitä vakuutetaan
..Ovissa olevat lukot huonot joissakin huoneissa,
usein meni yli 5min yhden parvekkeen oven lukitsemissa!!

KANNATTAA ITSE OLLA TIUKKANA JA VAATIA KORVAUSTA, JOS EI OLE TYYTYVÄINEN!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


.............. kirjoitti:

Lähdetään albenaan hotelli altheaan syyskuussa,onko joku ollut kyseisessä hotellissa ja millainen on ollut? kiitos vastauksista ja jos joku toinen on tulossa sinne sillon niin otetaan kaljat baarissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu