Niin et missä Tom Felton asuu?Asuuko se Isossa-Britanniassa vai Yhdysvalloissa,vai missä?
Sit semmosta et onko joku lähettänyt Tomsulle postii/mailii ja onko se vastannu?Mitä pistitte ja mitä se vastas?
Ei täs muuta ku Hyvää Vappua!
Missä Tom Felton asuu?
13
2081
Vastaukset
- viewer
se on ihan englantilainen jolppi ja asuu Briteissä.
- - Tom fani -
No asuinpaikka onkin jo näköjään mainittu mutta mä oon kirjottanu sille... Se vastas enkä kyl muista mitä mut sit kirjotin uudellee eikä vastaust tullu... Kuitenki haluisin muistuttaa et välttämättä se ei ite vastaa niihi... Joko tietsikka tai sit siel on ihmisii jotka näpyttelee jonkulaisen vastauksen.... Nimittäin, jos se vastais kaikkii ihailija postii mitä tulis nykyistäki enemmän varmaa , me nähtäis uus harry potter leffa varmaan ens vuosi kymmenel !!! =)
- Potter-Grazy
...KIINASSA,KUULE!!!!
- Tom-tietoinen <3
Minun muistaakseni Thomas Andrew Felton alias Draco Malfoy asuu Surrey -nimisessä kaupungissa siellä Iso-Britanniassa, ellen aivan väärin muista. (olen tutustunut hyvin tarkasti Tomin asioihin netin kautta) Mene katsomaan hp-fanien sivulta, siellä on kaikkien näytteliöiden maili - ja monta kotiosoitettakin. Kenellekään tuntemalleni ihmiselle Tom ei kuitenkaan ole vastannut; Danielilta ja Rowlingilta ainakin on tullut kirje ja ne ovat nähtävillä juuri siellä hp-faneissa. Kannattaa käydä tutustumassa!
- Tiia
Mä oon lähettäny Tomil sähköpostii, mut ne ei mee peril
- Anonyymi
Noniin ja nyt joku saa kertoa Mis se Tom asuu niin voin varata suorat lennot sinne!
- Anonyymi
Eikö kukaan vois kertoo tomin OSOITETTA haluisin meinaa kirjottaa sille mut mistään ei löydy osoitetta
Onko Tom Felton näytellyt muissa rooleissa?
- Anonyymi
Ilkka Heilän kotona naantalissa ne opettelee yhdessä piirtämään mutta eivät ihan pääse Blueberryn tasolle.
- Anonyymi
hai tom Felton i love you halusin että tulisit hakea minut täältä Finland koska minua kiusataan, sekä minun perheessä on äiti joka on hakunut pystyyn sekä puutuu asioihin joka ei kuuluis minulle sanottiin että lontoossa sinun kanssa olen turvassa sekä turvallinen maa lontoo sekä isoBritaania
- Anonyymi
Voisitko tom Felton voisitko kertoa missä asut nykysin toivosin Lontoosa .
- Anonyymi
En tiedä mistä muut ovat saaneet tietonsa, mutta verotietojen mukaan Tom Felton asuu Kotkan Karhuvuoressa.
- Anonyymi
No ilmankos uusi naapurin jolppi näyttää jotenkin tutulta... Tomppahan se!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1872748- 1642549
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182267Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee612094Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."31749Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu2081469"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591464Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2301214Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää971164Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3711089