muuttunut täysin,vao oletko se ollenkaan sinä,ihmesova a kysyn vaan.
tässä ja nyt
oletko
271663
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 27
Vanhimmat
Kannattaa kirjautua,niin ei tule näitä epäilyjä!
meitäkin on,jotka asuu yksin.En minä osaa kirjata itse itseäni.
enkä tiedä,miten se tehdään. vaan haluan kuitenkin
että saa jonnekin
kirjoittaa kun on yksin ja valvoo. hoitaja käy ja sanoo että älä minnekään nettiin anna tietoa itsestäsi .
kuka vaan voi kirjoittaa jos osoitteen nyt annan.
mies on syöpään kuollut 3.vuotta sitten siihen loppui minun elämä.
Isopa, kyllä olet muuttunut, et eduksesi. Vaan itsekeskeiseksi minä, minä ja vielä kerran minä tyypiksi.
kehittää ?
Isopa olet paskamainen omaan napaasi tuijottava.
pakkomielteeltä tuo.
Miksi muutuit, et pysty tukemaan tuolla itsekeskeisellä tyylilläsi. En ihmettele jos epäsuosiosi lisääntyy.
on meitä monia jotka pitävät hänestä.
Luin viestejä Cancerilta järkevä palsta, ja siellä täsmälleen sama viesti, kuin täällä, eli se eilinen häirikkö olit sinä.
Pyöräilin 20 km ...
Toi on taas todella tyhmää jankutusta! Miettikäähän vähä käytöstänne!
Kato Vilima, onko siellä hyvä sää, paistaako aarinko? Mittee muuta kuuluu?
Kiitos kysymästä, vettä sataa ja on oikein aurinkoinen mieliala-sää. Tuo sinun tyhmyys kun ei ole minun häpeä!
T. Vilima
Savon murteella haastan, tyhymä olet sinä.
nimitellä? Haastele nyt vaikka honolulun-murteella, eipä hetkauta sinne, ei tänne. Laitoin juuri äidin ambulanssin matkaan ja nyt lähden maille, joten hauku niin paljon kun jaksat, enpä ole enää lukemassa.
Hauskaa päivää kuitenkin.
Ehkä opit olemaan vähemmän tuomitseva!
täällä,ketju kuin ketju,yhtä ja samaa.......
Isopa näyttää pikku hiljaa todellisen luonteensa, joka ei ole niin mukava,.
Kirjoitin jo aikaismminkin,mutta jos täällä on nyt uusia. Viime vuoden puollela jo olin palstalla ja joskus oli paljon kysymyksiä mielessä
kun sairaus oli alkuvaiheessa. Kukapa jaksoi aina kannustaa ja vastailla minulle ja muillekin, jokaiselle riitti tukevia ja kannustavia sanoja.? Vastaus on: Isopa.
Juuri ISopa jaksoi tukea ja kannustaa meitä kaikkia - sekä sairaita että omaisia. Sitä empatiaa en ainakaan minä unohda.
se ISopa sitten on :o :(
Miksi et kannusta muita, oletko muuttunut? Itse en kaipaa mutta moni täällä kaipaa. Näytä onko sinusta mihinkään, vai onko vain tuulen huuhtoma per**.
nimmarilla"tässä ja nyt".
mitä ihmettä täällä taas tapahtuu? Miten joku voi olla noin ilkeä toisia kohtaan, jotta tarvitsee koko ajan haukkua. Eiköhän syöpään sairastuneilla ole ihan tarpeeksi kestämistä muutenkin ja lsopa joka muita tukenut saa nyt tollaista osakseen. Nyt en kyllä todellakaan tajua mikä joitakin riivaa.
olen täysin ymmälläni mitä täällä oikein on tapahtumassa. Miksi kaikki muuttui yhtäkkiä sekavaksi ja negatiiviseksi. Eihän tänne osaa enään edes kirjoittaa mitään :-(
Pitäisiköhän taas antaa komento 'Peli seis, kenttä kolataan' koska tämä kenttä selvästi tarvitsisi kolaamista.
mikä sua oikein nyppii? Eiköhän se ole ko. henkilön oma asia kirjoittaako ja jos kirjoittaa, niin mitä kirjoittaa ja millä nimimerkillä kirjoittaa?
Ei täällä ole kenelläkään velvollisuus tukea ja kannustaa ketään, eikä varsinkaan kenenkään ääliön käskystä!
Käyhän tarkistamassa lääkityksesi...
Tällainen on hyvin, hyvin kypsymättömien touhua. Tulee lähinnä mieleen turhautunut koulukiusaaja, jonka kynsistä kesäloma on vienyt muut uhrit.
härnääjälle.siihen se loppuu,kun kukaan ei reagoi.