En tiedä oletteko Heinolasta..

te kaksi erittäin fiksua nuorta miestä, jotka ajelitte eilen illalla Savontiellä ja tapasitte pari mummelia horjahtelemassa kotia päin. Kiitokset!
Tämmösiä miehiä me tarvitaan tämän päivän Suomeen.
Joku keksii tästä jotakin perverssiä, mutta aivan aidosti kiitän poikia avusta.
21710
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei tietenkään mitään pervessiä, mutta oliko hyvä pano? En ollut ensi kertaa pukilla, vaikka niin olisi luullut. Olenhan jo yli 14.

Äänestä

Amiskana on laukomassa pervoja päättömyyksiään seinille, ainakin toistaiseksi. Ajattelin antaa hänelle koeluvan riekkua täälläkin kun näin kesäisin on hieman hiljaisempaa, mutta katsotaan nyt...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


syyssalo kirjoitti:

te kaksi erittäin fiksua nuorta miestä, jotka ajelitte eilen illalla Savontiellä ja tapasitte pari mummelia horjahtelemassa kotia päin. Kiitokset!
Tämmösiä miehiä me tarvitaan tämän päivän Suomeen.
Joku keksii tästä jotakin perverssiä, mutta aivan aidosti kiitän poikia avusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu