Varo, ettei

71314
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

kävikö itelles ku muita rupesit varottelee :D

Äänestä
  • on aina käynnissä? niin varoittelin just siks sua!

    Äänestä

  • eka oli kyllä paha :DDD

    Äänestä

ensin mä luulin että ne oli barbeja joka nussi mutta lopulta se lóli yks poika joka nussi jotain kuminukkee

Äänestä
  • tarkoitin oli*

    Äänestä

aika noloa :D kukakohan sen pojan sit yllätti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sulle käy näin kirjoitti:

http://www.funpic.hu/en.picview.php?id=30619

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu