Huomenna viimeinen tiputus,eli hoito puolivälissä,ka kohta kesäkin puolivälissä,niin se vaan aika rientää :)
Huomenta !
Ira ¤
3720
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Tsemppiä tiputukseen!
Tämä mamma lähtee huomenna neljän viikon saikun jälkeen takaisin töihin. Vähän hirvittää millaiseen solmuun ovat työasiat saaneet, kaipa se on terveen merkki että ei viitsi murehtia syöpäasioita eikä leikkauksen arpia.
Sulls on hoidot suht´ hyvällä tolalla, mikä on fiilis?Kesä tosiaan on puolivälissä, vanha kansa sanoo,että juhannuksesta käännytään syksyyn.Ei kai sentään?(Olen carpe diem, kirjauduin uudella nimellä ku vanha oli jo käytössä)
Tuolla alempana sain sen käsityksen, etten saisi kauheasti kommentoida, kun koepalavastaukseni oli hyvänlaatuinen.Voin silti myötäelää ja auttaa parhaani mukaan, syöpää on lähipiirisänikin paljon ollut ja ammatin puolesta tekemisissä päivittäin.Mitä mieltä sinä, Ira?
hienoa,että oli hyvälaatuinen sinulla vastaus,voit huokaista helpotuksesta.Tänään ollut heikko olla toivottavasti huomiseen paranee ?