viellä jatkoa miniän kanssa

yx appiukko

No suihkun jälkeen kävimme kahville ja söimme hänen tuomansa kahvipullat. Kahvin jälkeen hän hieman nolona selitti että hän ei ymmärrä, miksi hän pitää niin paljon sperman mausta, varsinkin sellaisessa panetuksessa, kuin on nyt pari päivää ollut. Samoin hän on huomannut että sperma antaa ihanan hyvänolon tunteen koko seuraavaksi päiväksi.

Vedin alushousut jalkaan ja pyysin että tyttökään ei laittaisi kuin pienet pöksyt ja t-paidan. Terhakat tissit ja nännit paistoivat ohuen paidan läpi. Ne olivat seksikkäämmät kuin täysin paljaina. Istuimme katsomaan telkkaria olohuoneen sohvalle. Ehdotin että avataan valkkaripullo kuuman kesäillan viilennykseksi. Kerroin että olin laittanut jääkaappiin yhden pullon viilenemään. Miniä katsoi minua ja virnistävä ilme kertoi heti että juoneni oli paljastunut: irstas appiukko oli suunnitellut juottavansa nuoren miniän huppeliin ja sitten käyttävänsä tätä hyväkseen.

Pullo kuitenkin korkattiin, eikä sitä tarvittu miniän suostuttelemiseen. Hörpimme viiniä telkkaria katsellen. Miniä nojasi kainalooni ja halusi käpertyä miehen turvalliseen kainaloon. Toinen käteni seikkaili rinnan tienoilla ja varoen pyörittelin napakkaa nänniä paidan läpi. Ujutin käden paidan alle ja nostin helman ylös. Vaalea rinta paljastui ja jatkoin kovan nännin hyväilyä.

Tyttö humaltui ja hengityksensä tiheni. Hän käänsi kasvonsa puoleeni ja näin huulien värähtävän suudelman kaipuusta. Painoin suuni vasten kuumia huulia. Sulimme pitkään kiihkeään suudelmaan. Kielemme kisailivat keskenään ja huulet hamusivat janoisina toisiaan.

Nyt lähdetään makuuhuoneeseen, sanoi tyttö nopeasti.

Nousimme ylös ja kiirehdimme melkein juoksujalkaa sänkyyn. Vähäiset vaatteet lensivät nurkkaan ja nuori rouva heittäytyi selälleen sängylle. Jalat riettaasti levällään nainen odotti miestä tyydyttämään palavan halunsa. Painoin kasvoni jalkojen väliin. Levitin häpyhuulet ja imaisin suureksi paisuneen klitoriksen suuhuni. Nainen voihkaisi kuuluvasti. Työnsin sormen sisään pilluun samalla kun jatkoin kielileikkiä naisen pikku kielen kanssa. Aloitin rytmikkään työntelyn sisäänsä samalla kun tunsin naisen tarttuvan tiukasti kyrpään.

Käännyin sellaiseen asentoon että hän sai imaistua kaluni suuhunsa. Kyllä pojan kelpaa kun sillä on näin paljon suuseksistä pitävä nainen. Mitenkähän mahtaa olla tuon toisen reiän kanssa? Levitin huulet kunnolla ja nuolin leveällä kielellä klitorikselta pillunaukon yli, välilihalle ja vielä tiukalle reiälle. Imutus kyrvän ympärillä katkesi hetkeksi kun koskin peppureikää kielellä. Nuolaisin uudestaan yli koko pillun ja pysähdyin pepulle. Kieli tiukaksi ja painoin kärjen ryppyreiälle. Ei painunut. Aloitin rytmikkään painelun kielellä ryppyreiälle. Pikkuhiljaa reikä rentoutui ja avautui.

Laskin suustani liukastetta ryppyreikään. Kyllä miniä peppuakin apelle antaa. Käännyin ympäri ja painoin kerralla kivikovan kankeni miniän vittuun. Nainen ei taaskaan pystynyt ottamaan kaikkea sisäänsä ja jouduin varomaan, etten satuta häntä. Painoin suuni huulilleen ja työnsin kieleni naisen suuhun. Terhakka kieli tuli vastaan ja nuoli kieleni aivan kokonaan. Naisen kiima oli niin kova että orgasminsa räjähti nopeasti. Vittu sykki tiukasti kalun varrella ja nautiskelin nuoren naisen halusta. Nousin polvilleni nuoren naisen jalkoväliin ja nostin jalat korkealle. Vedin kyrpäni vitusta ja painoin terskan ryppyreiälle.

Odota vähän, nainen sanoi ja kaivoi yöpöydän laatikosta voidetuubin, jonka ojensi minulle.

Naurahdin ja puristin rasvaa pyllyreiälle. Tökkäsin terskan vasten rasvaa ja hitaasti työnnyin tiukkaan suoleen. Nainen haukkoi henkeään, kun painuin nyt juurta myöten naisen alapäähän. Vedin hieman taaksepäin ja työnsin uudestaan. Tiukka ryppyrengas puristi uskomattomasti kalun varresta, mutta rasva päästi meidät kuitenkin liukumaan helposti toisiamme vasten. Katsoin alas ja näin kuinka ulos vetäessäni terskan reuna venytti suolen reilusti ulospäin.

Levitä ja runkkaa vittua, käskin.

Miniähän totteli kun appi kerran käskee. Toinen orgasminsa räjähti odottamatta. Perse puristeli rytmikkäästi kalun vartta kun vittu lennätti nesteitään. Ihana näky kuinka nainen ejakuloi kovassa panossa. Vetäydyin ulos ja käskin tytön kääntymään kontalleen. Pieni trimmattu perse oli edessäni tarjolla. Ryppyreikä oli kuroutunut kiinni.

Pinnistä perseesi auki, komensin.

Arvasin että kyllä tämä pieni seksipeto senkin osaa. Ja aivan oikein. Persereikä avautui hieman ja painoin terskan sisään. Luisto oli hyvä ja nyt pääsin painelemaan koko kyrvän mittaisia vetoja. Junttasin säälimättä pientä naista joka voihki ja itki kun vihdoin tunsin helpotuksen tulevan. Nopeasti siirsin kyrvän vittuun kun ensimmäinen ruiskahdus lensi. Naisen alapää oli yhdessä tulessa eikä hän omassa orgasmissaan tajunnut kummalla puolella kyrpä sykkii. Junttasin nopeasti vielä pari kertaa ja vihdoin tunsin pallien tyhjentyneen ja vetäisin kyrvän ulos. Romahdin makaamaan sängylle. Tyttö heitti toisen jalkansa ylitseni ja käpertyi kainalooni. Hän nukahti saman tien. Paksu sperma valui reidelleni avoimeksi naidusta vitusta.

2

22918

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • eleanoora<3

      Kerrot todella hyvin...

    • tommi_j

      ...ja taraina päättyy näköjään prologiin

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Uskallanko laittaa sulle viestiä?

      Se viesti on tossa valmiina ja lähettämistä vaille valmis. Kun ei kauhee sti tunneta niin eipä sillä olisi niin väliä. S
      Ikävä
      60
      839
    2. Mikä tekee kaivatustasi

      Haluttavan?
      Ikävä
      34
      807
    3. Mies joka on oikeasti kiinnostunut

      Ja näkee sut pitkäaikaisena kumppanina, siirtää vaikka vuoria selvittääkseen asiat eikä ota pienintäkään riskiä menettää
      Ikävä
      125
      756
    4. Onko nyt kaikki asiat käyty läpi?

      Mun mielestä on👍
      Ikävä
      95
      721
    5. Vieläkin saat

      Sydämen tykyttämään. Vaikka emme näe
      Ikävä
      31
      622
    6. En tahallaan sua välttele...

      Olis niin kiva nähdä jossain muualla kuin kaupassa!
      Ikävä
      40
      547
    7. Rauha, sopiiko

      Ei häiritä enää toisiamme. Annetaan molemmille rauha unohtaa, pyydän tätä todella. Kiitos. Miehelle.
      Ikävä
      71
      526
    8. Lehtikankaan oppilas kuolema

      Mistä lie tyttöparka löytyny, mikä ajaa tekemään itsemurhan tuon ikäsenä 😞
      Kajaani
      9
      522
    9. 42
      519
    10. Ei siitä pääse yli, eikä ympäri!

      Pakko se on myöntää ja tunnustaa. Olisin halunnut p*nna sinua sydämeni kyllyydestä. Itseäni vanhemmalle naiselle
      Ikävä
      63
      509
    11. Pystyisitkö liikkumaan

      Tai tapailemaan kaivattuasi julkisesti?
      Ikävä
      45
      426
    12. Nyt kaatuu Kuisla

      Reima Kuisla hakee saneeraukseen – Joitakin velkoja on jo ulosotossa https://www.ilkkapohjalainen.fi/reima-kuisla-hakee
      Seinäjoki
      24
      420
    13. Kumpi tästä nyt

      Teki niin vaikeaa?
      Ikävä
      57
      419
    14. Minkä kappaleen

      haluaisit soivan, kun astellaan alttarille?
      Ikävä
      36
      417
    15. Kunnanhallitus

      Miten käy täällä vuosia tuomioita jakaneelle valittajalle, hovioikeus hylännyt kaikki syytteet.
      Puolanka
      24
      413
    16. Miesten (epä)viehättävyydestä kysymys

      Mieltä askarruttava asia, liki dilemma. Palstallahan jotkut miesoletetut usein toteavat, että kaikki naiset tavoittelev
      Sinkut
      105
      411
    17. Olit hyödytön.

      Mulle hyödytön..
      Ikävä
      72
      403
    18. 39
      403
    19. Vieläkö tykkäät

      Minusta niin paljon että olisit valmis?
      Ikävä
      35
      397
    20. Emme pääse koskaan

      Tästä. Sinä et suostu enkä minä suostu
      Ikävä
      38
      394
    Aihe