Arja Koriseva

Ja mitä puuhailee kun niin hiljaista...joko lie naurut naurettu.
4436
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kesäteatterissa, kun ei tee keikkaa.

Äänestä

vauvaa hoitelemassa, veikkaisin.

Äänestä
  • äitiyslomalla, mene www.arjakoriseva.fi -sivulle siellä on infoa!!!!

    Äänestä

  • on vielä kirjoitti:

    äitiyslomalla, mene www.arjakoriseva.fi -sivulle siellä on infoa!!!!

    14.9. saakka, jonka jälkeen aloittaa konserttikiertueen 15.9. Arjan kotisivuilla lisää infoa, kuten edellä mainittiin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


missä luurailee kirjoitti:

Ja mitä puuhailee kun niin hiljaista...joko lie naurut naurettu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu