APUA gmail tökkii!!!!

Osaisko joku avittaa? Minulla on gmail sähköpostisysteemi ja en pääse sinne sisälle. Kun laitan tunnukseni ja salasanan niin se hakee ja hakee, naksuttaa koko ajan vaan osoitteeseen lisää merkkejä...EIKÄ Avaudu!!! Mitä teen? Help!
5796
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

elikkäs,gmail ei aukea oopperalla eikä mozillalla,toimii vain ie7, mulla ainakin.

Äänestä
  • Lisäksi on Norton Internet Security 2006 ja Ad_Aware 2007, päivittäny oon aina kun päivityksiä on tarjottu, niinkuin on neuvottu tekemään. Latasin jokin aika sit ie 7.0:n ... onkohan sillä yhteyttä moiseen vaivaan? Aiemmin oli se vanhempi versio. Help!

    Äänestä

ja hyvin aukesi...

FF linux

:)

Äänestä

linkki kuinka sinne pääsee.
https://www.gmail.com/

Tuo https toivottavasti auttaa asiaan. Täällä ainakin auttoi.

Äänestä
  • Auttoi! Aikaisemmin ei tarvittu sitä http: lisäystä? Gmail kylläkin ilmoittaa edelleen, että välimuisti on täynnä vaikka jo useamman kerran tyhjensin kaikki väliaikaiset ym tiedot.

    Suuret kiitokset. Terve. Paljon viestejä lukematta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Paljon viestejä lukematta. kirjoitti:

Osaisko joku avittaa? Minulla on gmail sähköpostisysteemi ja en pääse sinne sisälle. Kun laitan tunnukseni ja salasanan niin se hakee ja hakee, naksuttaa koko ajan vaan osoitteeseen lisää merkkejä...EIKÄ Avaudu!!! Mitä teen? Help!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu