ei oo!!! apua!

Siel o se salapaikka siel vimpas vaunus, mut siel o revolved ammo, large madipac ja nuolia... Ei sorkkarautaa.... Tietääkö kukaa mitää tästä!! Siis peli ol tomppa 4 ja oon siin junaradas
3163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

...se sorkkarauta EI OLE siellä salapaikassa. Kun tulet viimeisen vaunun katolle. Mene suunnilleen vaunun puoleen väliin ja käänny vasemmalle. Mene vaunun reunaan ja pudottaudu roikkumaan. Nyt hilaa itsesi vaunun SIVUSSA olevasta aukosta sisään. Sieltä löytyy sorkkarauta.

Äänestä
  • KITOOSS PALJOONN;)

    Äänestä

  • hauta ratsastaja kirjoitti:

    KITOOSS PALJOONN;)

    ...kiittämistä. Itse menin saman kohdan läpi toissapäivänä ;) Nyt menen Kairon ensimmäisessä kentässä (City of the Dead)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hauta ratsastaja kirjoitti:

Siel o se salapaikka siel vimpas vaunus, mut siel o revolved ammo, large madipac ja nuolia... Ei sorkkarautaa.... Tietääkö kukaa mitää tästä!! Siis peli ol tomppa 4 ja oon siin junaradas

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu