heippa! onko kokemuksia kys.hotellista..Tjäreborgin kuvastossa ainakin kivan näköinen edullinen hotelli.ainoana miinuksena ettei aamupalat kuulu hintoihin.Huhtikuussa olisi tarkoitus lähteä reissuun!!!vastauksia odottelen=)
Puerto Rico /casablanca
pl-74
31092
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Hola,oikein mukava ja viihtyisä hotelli,olin siellä viime pääsiäisen aikaan.Allasalue erittäin siisti ja miellyttävä,henkilökunta mukavaa,ruoka hyvää eli siis kannatta josain vaiheessa syödä hotelilla,varsinkin grilli-ilta suomalaisten mieleen
Ei olla varsinaisesti asuttu kyseisessä hotellissa, mutta sijaitsee ilta-auringon puoleisella rinteellä. Tjäreborgin nettisivujen kartassa sijainti on merkitty vähän harhauttavasti, ei ole todellisuudessa niin kaukana ostarista kun tiedoissa mainitaan.. kai se matka on laskettu teitä pitkin eikä rappuja.
Älä sure sitä ettei aamupala kuulu hintaan, aamupalakamat saat kyllä lähikaupasta, tuoretta ja hyvää ja mukaavahan se on nauttia aamupalasta omalla partsilla tai terassillakin....ihanaa...ja kuppilatkin alkavat 9 maissa tarjoamaan jos jonkinlaista aamiaista. Hauskaa reissua.