Shemaleja?

löytyykö täältä shemaleja? tällä tarkoitan transseksuaaleja, joilla mahdollisesti rintaoperaatio muttei penistä leikattu pois.
vai haenko täältä täysin mahdotonta?
1273
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olin kerran nuorena miehenä Ranskassa ja vähän kännipäissäni löysin upean naisen. Vasta suihinoton jälkeen, kun aioin pukille, sain käteeni valtavan kullin. Sen sijaan, että olisin kauhistunut, tilanne kiihoitti minua niin valtavasti, että vietin koko yön hänen kanssaan. Silloin sain ensimmäisen kerran naida She-malen kanssa. Nain ja tulin naiduksi. En koskaan ennen ollut edes ajatellut juttuja miesten kanssa. Nyt asia vaivaa ja katselen usein transsusivuja runkatessani. Suomesta en oikeaa She-male ole löytänyt-

Äänestä

Kommentoi aloitusta


M83 kirjoitti:

löytyykö täältä shemaleja? tällä tarkoitan transseksuaaleja, joilla mahdollisesti rintaoperaatio muttei penistä leikattu pois.
vai haenko täältä täysin mahdotonta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu