alo1ttelia ja muutki.

opitko käyttämään niitä koodei mä osaan nytten mull on mew, deoxys ja jirachi.

mutta mew ja deoxys ei tee niit iskui mitä käsken ne ei iske ollenkaan.?? pitääkö mun antaa niille proteiineja ja niit muita et se kiintyis muhu ja sitä kautta alkais tottelee???

jirachi tottelee kyllä.
0352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset

Vanhimmat

Ei vielä vastauksia

Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


gysters (ei kirjaantuneena) kirjoitti:

opitko käyttämään niitä koodei mä osaan nytten mull on mew, deoxys ja jirachi.

mutta mew ja deoxys ei tee niit iskui mitä käsken ne ei iske ollenkaan.?? pitääkö mun antaa niille proteiineja ja niit muita et se kiintyis muhu ja sitä kautta alkais tottelee???

jirachi tottelee kyllä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu