HOTEL G9

onko kukaan käynyt? millaista oli? olisin menossa.
4692
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olen yöpynyt pari kolme kertaa ao. hotellissa. Hinta-laatusuhde kohdallaan -ja sopivan matkan päässä vanhan kaupungin menoista. Talon alakerrassa yksi Tallinnan parhaimmista ravintoloista Ses Bes. Sielläkään annokset eivät maksa hunajaa.

tossa G9:n linkki http://www.hotelg9.ee/

Äänestä
  • suhde ehkä kaupungin paras. Onhan se vähän karunpuoleinen, mutta tavaroiden pitopaikkana ja nukkumapaikkana täysin kelvollinen.
    Sitten, jos hotellissa pyörii suurimman osan päivää, kannattaa valita joku monipuolisempi.
    Parikertaa myös ollut, kahdenhengen huoneeksi on osunut ihmeellisen iso huone molemmilla kertaa.

    Kadun toisella puolella rankka kellaribaari, elävää musiikkia usein.

    Äänestä

  • sijainti ja hinta- kirjoitti:

    suhde ehkä kaupungin paras. Onhan se vähän karunpuoleinen, mutta tavaroiden pitopaikkana ja nukkumapaikkana täysin kelvollinen.
    Sitten, jos hotellissa pyörii suurimman osan päivää, kannattaa valita joku monipuolisempi.
    Parikertaa myös ollut, kahdenhengen huoneeksi on osunut ihmeellisen iso huone molemmilla kertaa.

    Kadun toisella puolella rankka kellaribaari, elävää musiikkia usein.

    venäläistyyppinen läävä !!!

    Äänestä

Jos etsii edullista majoitusta pelkästään nukkumiseen, tuo on ihan ok. Varmasti erimaalaisten opiskelijoiden ja muiden halvalla budjetilla matkustavien suosima, ainakin silloin kun itse siellä olin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietoa? kirjoitti:

onko kukaan käynyt? millaista oli? olisin menossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu