Eihän täällä kirjoita enää kuin vanhoja ämmiä ja muutama ikäloppu äijä.
Tyhmä palsta!!!
hatam
30881
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 30
Vanhimmat
älähän nyt ihan hulluja haasta...kuka on vanha ja kuka ikäloppu??
Mitäs tyhmää siinä sitte on ??
Mielipiteeni on omani ja sitä pitää kunnioittaa!!!
minähän vaan kysyin mitä tyhmää siinä on ???
mutta tiesithän kait, että varsin nuorikin voi olla jo lähes ikäloppu ja 70-vuotiaskin vielä hyvin nuorekas...?
Kaikki riippuu kaikesta ja varsinkin siitä mikä riippuu mistäkin ja mitä pääkoppa pitää sisällään...!
missä??? Mutta tyhmää siinä kuitenkin on. On pakko olla!!!
peukalosi vilkuta tänne itäsuomeen? Sehän on selvä, että kunnioitan mielipidettäsi, haihtuen samalla suureen tuntemattomuuteen. Good-bye and have nice time!
Juu juu, kyllä tuo varmaan sitte pitää paikkansa.
Itse olen yli viisikymppinen ja näytän kuulemma 30 kymppiseltä, vaatteiltani ja olemukseltani yleensä. 190cm/92kg, siilitukka, nahkatakki aina, buutsit ja ja farkut. Ainoa haittapuoli, KALJU.
Itäsuomi on parasta seutukuntaa sitten pirkanmaan.
Hyvä ihme miten kaipaankan sinua, rakas karjalanneito.
vai tarkoitatko että sisuskumi näkyyyyy????????:)
kun luin viestisi, niin pökräsin. Onnekseni heräsin kuitenkin , kun mies antoi kulauksen vettä. Muisti kuitenkin meni sen siliän tien. Kirjoittaisitko sen uudelleen?
Vaan vanha akanrutjake Lappeenrannasta sellanen seitkyt ja runsaasti risoja
tähän sotke, armaani.
"´Jo karjalan kunnailla lehtii puu, jo karjalan leivikot tuuheentuu".
että Japanissa, kun pääsevät eläkkeelle, niin ottavat avioeron? Kyllähän tätä on jo piisannutkin. Eletään toivossa, että sellainen aika tulee ja vielä rakastuminen niin, että sukat pyörivät jaloissa.
tänäpäivänähän nuoretkin on kaljuja partakoneiden ansiosta ja omasta halustaan!!
Mutta kuule hatami...kerros nyt mulle, miten voi yhtäaikaa olla siilitukkainen ja kalju???
ju nou???
Millin sänki joka puolelta ajettuna. Aika siili on ja päältä kalju.
minä olen ollut rakastuneena jo 33 vuotta. Justiina vain ei sitä ymmärrä.
Nainen on vielä hullunpi kuin mies. Tiedät sen itsekin.
mulla on hyvä tuttu mies, jolla hyvin ohut tukka jos antaa sen kasvaa... kalju sopii sille miehelle kuin pläkki päähän. Siis kokonaan klani...kokeile hatami sinäkin sitä!!
noin kurja avioliitto?
Olen leikannut koko pääni jo 10 vuotta koneella, jossa on millin säätö. Partani 2 millin säädöllä.
Minua ei haittaa eikä läheisiäni, miksi siis muita???
Toisinaan juu ja sitten taas ei. Miten se voikaan olla niin, että jonain päivänä siitä elämänkaverista ei luopuisi ikinä eikä koskaan mutta joskus taas tuntuu sielun sopukoissa ihan kuin toisen naama alkaisi tökkimään.
tällä hetkellä voisin heittää tuohon Justiinan kuvaan yläpuolellani vaikka kananmunan, mutta rakkaana aviomiehenä katselen sitä kuvaa vain tyynen rauhallisena.
Olenhan sentään sivistynyt mies ja ihminen.
Sittenhän olenkin todellinen kunnia-vanhus.
keitä ne muut sitte vois olla?
Katos kun se edelleenkin menee niin, että muut on tallis ja sarvista kii...ja niiltä ei kysytä mitään :=).
Muutin juuri siältä Turruusta Manseen. Ihailen sinua kaukaa kun kuljetat sitä takkuista kapista Marjaasi
Itse olet takkuinen, alapäätäsi myöten.
Marja ei sitä ole!!!
Täishamppoota niin voit viedä Marjan saunaan pesulle. Issu on kokenut kasvattaja ja heillä on aina täishamppoota yllätystilanteiden varalle (sakujen vierailujen). Mooooiiii exsaku....
jortaniin, katos kun meillä ei ole täitä, niin ei sitä shampootakaan tarvita.
Sori, mutta sulla ei kyllä nyt ole ihan jokainen elementti ihan kohdillaan ja ne vähäisetkin falskaa tosi raakasti!!!
vitsikkäällä kommentillasi.
Oletko valmistautunut seuraavaan viestiisi???