päivää

mistähän saisin samuraihin uuen kestävän taka-jousen
joka olis erilainen kun alkuperänen kun toi ei kestä toi vanha :(
4373
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

lähettäkää netti linkkejä tai niitä osotteita mistä niiitä sais.

Äänestä

Olen niin kova jätkä etä paskanån rutzsjousta.,.,..

Äänestä

Laita siihen Öhlinssin iskari, niin eiköhän ala kestämään. Löytynee sopiva samuraihinkin...

Äänestä
  • Opettelehan feikki kirjoittamaan, viestissäsi ei ollut yhtään oikein kirjoitettua sanaa.

    Öhlins on kallis eli paska. Ostat vaan halvimman iskarin mitä löydät, se on paras. Alkuperäinen on muuten todella hyvä, vaikea on parempaa löytää. Taidat olla melkoinen läski, jos ei alkuperäinen laatuiskari kestä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kretonemi kirjoitti:

mistähän saisin samuraihin uuen kestävän taka-jousen
joka olis erilainen kun alkuperänen kun toi ei kestä toi vanha :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu