Mitä mieltä ootte!!!!?????

Mitä mieltä oott Vin Dieselistä. musta se on unelmien mies tosi seksikäs ja ihana muutenkin ja sillä on kiva äänikin mää tykään siitä se on mun unelmien mies.
2283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

VD näyttää pottunokkaiselta white trashilta. Ei kiinnostaisi vaikka olisin puppelipoika.

Äänestä

No on se ihan hyvä näyttelijä mut en tykkää siint sillee!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Milu kirjoitti:

Mitä mieltä oott Vin Dieselistä. musta se on unelmien mies tosi seksikäs ja ihana muutenkin ja sillä on kiva äänikin mää tykään siitä se on mun unelmien mies.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu