että varasti entisen songwriterinsa kappaleen.AL ei nimittäin maininnut ollenkaan kappaleen todellisen kirjoittajan nimeä uudella levyllään.(Oli tainnut pistää oman nimensä tilalle.)Avrilin aiemmat levyt vielä ovat hyviä,mutta ei ole oikein tämä Girlfriend -kappale kolahtanut...No,pitää kuunnella vielä koko levy läpi.
Avrilia kohtaan meni
respect,kun paljastui,
1
1347
Vastaukset
- Tsii
Biisin nimi on vaan sama, ei ne sanat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 605105
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai544592Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1224539Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san2971763- 911432
- 821409
- 2281328
- 3151039
- 199950
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.50850